01:25 28 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دو باشگاه اتلتیکومادرید و یوونتوس شرایط بوکایو ساکا، مهاجم جوان و آینده‌دار آرسنال را زیر نظر دارند و در تابستان برای جذب او اقدام خواهند کرد.

به گزارش اسپوتنیک، بوکایو ساکای 20 ساله که جز نامزدان پسر طلایی فوتبال جهان است، یکی از بازیکنان کلیدی ترکیب ثابت میکل آرتتا محسوب می‌شود و تا حالا در 5 بازی برای توپچی‌ها به میدان رفته که 4 بازی آن از ابتدأ بوده است.

این بازیکن همچنان در رقابت‌های یورو نقش بسیار کلیدی در ترکیب انگلیس داشت و موفق شد با سه شیرها به عنوان نائب قهرمانی این رقابت‌ها دست یابد.

درخشش این بازیکن جوان در ترکیب آرسنال سبب شده است تا او مورد توجه باشگاه‌های مطرح اروپا قرار گیرد و مشتریان زیادی برای جذب او ابراز علاقه کنند.

در تازه‌ترین مورد یوونتوس و اتلتیکومادرید به این بازیکن علاقه نشان داده اند و هر دو باشگاه خواهان جذب ستاره توپچی‌های لندن اند.

براساس گزارش CalcioMercato، آلگری ستاره آرسنال را برای تقویت تیمش در نظر دارد و می‌خواهد وی به عنوان وینگر چپ به جای رونالدو جذب شود.

دیگو سیمئونه نیز به سبک بازی ساکا علاقه دارد و از مدیران ارشد باشگاه خواسته است تا زمینۀ جذب این بازیکن را فراهم کنند.

آرسنال که از علاقه این باشگاه‌ها به بازیکن خود اطلاع دارد، اعلام کرده که ساکا با مبلغ کمتر از 50 میلیون جدا نخواهد شد و تیم‌هایی که خواهان او هستند، باید چنین مبلغ را پرداخت کنند.

 

مرتبط:

پیشی گرفتن تاتنهام پس از 29 سال در رده‌بندی فیفا از آرسنال
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر