10:30 18 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی رئال مادرید در یک نشست خبری در مورد بازیکنانی که به آن‌ها فرصت بازی کمتر می‌رسد، صحبت کرد و اظهار داشت که نارضایتی آن‌ها طبیعی است.

به گزارش اسپوتنیک، رئال مادرید بامداد پنجشنبه در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو، میزبان مایورکا است و دیدار نسبتاً راحتی برابر این تیم تازه صعود کرده دارد.

کارلو آنچلوتی امروز در نشست خبری قبل از برگزاری این دیدار حاضر شد و در موارد مختلف صحبت کرد.

سرمربی رئال در مورد بازی فردا گفت:" ما تلاش می‌کنیم در بازی فردا خوب بازی کنیم. اگر خوب بازی کنید، شانس بیشتری برای برنده شدن دارید."
او در مورد نارضایتی بازیکنانی چون مارکو آسنسیو نیز صحبت کرد و گفت:" طبیعی است کسانی که بازی نمی‌کنند خوشحال نباشند. اگر مارکو آسنسیو یا ایسکو یا لوکا یوویچ از بازی نکردن راضی نیستند، این طبیعی است  و فکر می‌کنم  خوب هم است. اما آسنسیو، ایسکو و یوویچ خوب تمرین می‌کنند. باید بگویم که آسنسیو، ایسکو و یوویچ در بازی بعدی دقایقی برای بازی خواهند داشت."

او در ادامه افزود:" من باید شرایط بازیکنانی که بازی کرده‌اند را ارزیابی کنم. من به تغییراتی در بازی بعدی فکر می‌کنم، اما ابتدا باید تمرین [سه شنبه] را ببینم."
وی در مورد شرایط رونالد کومان سرمربی بارسلونا نیز اشاراتی داشت و گفت:" هر تیمی در مقاطع مختلف در هر فصل مشکلاتی دارد. در حال حاضر شرایط برای ما خوب پیش می‌رود. ما شش مسابقه داشتیم و پنج بازی خارج از خانه بود، در ورزشگاه های سخت. سپس، وقتی مشکلاتی وجود دارد، مربیان باید سخت تلاش کنند تا مشکلات را حل کنند."

 

مرتبط:

رئال آنچلوتی در آستانه شکستن رکورد تاریخی + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر