00:19 16 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پُل اسکولز اسطوره باشگاه منچستریونایتد، به تمجید از کریستیانو رونالدو پرداخت و مدعی شد که حرفه‌ای تر از فوق‌ ستاره پرتگالی ندیده‌ است.

به گزارش اسپوتنیک، کریستیانو رونالدو ستاره پرتگالی یونایتد که به تازگی به این تیم پیوسته است و دومین دوره حضورش را در این باشگاه تجربه می‌کند، در خشش بسیار خوبی در سه بازی که انجام داده، داشته است.

این مهاجم باتجربه که در جریان پیروزی 1-4 برابر نیوکاسل در اولدترافورد دبل و هفته گذشته برابر وستهام و یانگ بویز گُلزنی کرد، در سه بازی موفق به زدن 4 گُل شده است.

درخشش این مهاجم 36 ساله سبب شده تا همه از او تمجید کنند. در تازه‌ترین مورد پُل اسکولز اسطوره باشگاه منچستریونایتد، به تمجید از رونالدو پرداخته و گفته است که حرفه‌ای تر از کریستیانو ندیده است.

وی که در دوره قبلی با رونالدو هم‌تیمی بوده است، در مورد این بازیکن گفت:" من هرگز شخصی حرفه‌ای تر از رونالدو ندیده‌ام. او تمام روز در در زمین تمرین بود. ضربات ایستگاهی را تمرین و روی سرعت خود کار می‌کرد. او هرکاری که بازیکنان انگلیسی تا پیش از آن ندیده بودند را انجام می‌داد. رونالدو همیشه در سالون بدن‌سازی حضور داشت و همه کارهای ممکن را برای آماده سازی خود انجام می داد."

وی در ادامه به مقایسه رونالدو با اریک کانتونا پرداخت و گفت:" اریک و رونالدو شاید شبیه هم باشند اما کریس تمرینات ویژه انجام می‌داد تا ببیند که آمادگی‌اش در چه سطحی است و برای حضور قدرتمند آماده است یا خیر."

 

مرتبط:

یک اتفاق عجیب مانع پیوستن رونالدو به اتلتیکومادرید شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر