15:32 21 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دو باشگاه الکسیس سانچز را با قیمت ارزان می‌خواهند و اینتر میلان نیز آماده می‌شود تا او را به فروش برساند.

به گزارش اسپوتنیک؛ اینتر میلان در تلاش است تا الکسیس سانچز مهاجم سابق آرسنال و منچستریونایتد را در پنجره نقل و انتقالات جنوری وارد فهرست فروش کنند؛ چرا که باشگاه‌ها به دنبال یک توافقی هستند که در آن قیمت این بازیکن کاهش یافته باشد.

سانچز توجه باشگاه‌های مختلف را به خود جلب کرده و میلان برای دور شدن از این بازیکن، می‌خواهد صورت‌حساب دستمزد فلج کننده وی را کاهش دهد.

این بازیکن 32 ساله در حال حاضر حدود 115000 پوند در هفته دستمزد می‌گیرد و او را به یکی از پردرآمدترین ستاره‌های باشگاه بدل کرده با وجود این‌که سطح عملکردش با دستمزد بزرگ او مطابقت ندارد.

سانچز دو سال دیگر از قراردادش باقی مانده اما گزارش‌ها حاکی از آن است که نراتزوری در پنجره نقل و انتقالات جنوری به پیشنهاد در مورد بازیکن گوش خواهد داد.

سانچز خودش آماده است تا مقصد جدیدی را انتخاب کند و گفته می‌شود حتی مایل به کاهش دستمزد است. از جمله مقاصد بعدی احتمالی وی سویا و رئال بتیس است، جایی که او می‌تواند با هم تیمی سابق‌اش هکتور بلرین یکجا شود.

علاقه سویا به این بازیکن توسط سان در ماه جون گزارش شد. رسانه‌های اسپانیایی نیز ادعا کرده‌اند که تیم‌های لالیگایی می‌خواهد سانچز را با قیمتی کمتر به خدمت بگیرند زیرا اینتر به دنبال کاهش 20 درصدی بودجه حقوق اوست و حتی با خروج ستاره‌های چون روملو لوکاکو و اشرف حکیمی به نظر می‌رسد اینتر همچنان به دنبال کاهش فشار مالی خود می‌باشد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر