18:39 25 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

اشرف حکیمی با دو گل‌اش تیم پی‌اس‌جی را به پیروزی برابر متز رساند.

به گزارش اسپوتنیک؛ در چارچوب بازی‌های هفته 7 لیگ 1 فرانسه (لوشامپیونه) تیم پاری‌سن‌ژرمن با نتیجه 2 بر 1 مقابل میزبان‌اش میتز کسب برتری نمود.

این بازی که با قضاوت جریمی پینگارد برگزار شد طی آن اشرف حکیمی در دقیقه 5 پاریسی‌ها را پیش انداخت. بازی در نیمه اول می‌رفت به سود شاگردان پوچتینو شود اما در دقیقه 39 کی‌کی کایاته در دقیقه 39 گل زد تا دو تیم مساویانه به رختکن بروند.

در نیمه گربیان سرمربی آرجانتینی تمام تلاش خود را کرد که راه‌های بسته را برای تیم‌اش باز کند اما این‌گونه نشد و مقاومت میزبان بیشتر از حد تصور بود. این مقاومت اما برای میتز سنگین تمام شد زیرا در یک دقیقه (90) دو بازیکن میزبان اخراج شدند. جایی‌که فابیان کونته‌زه و فریدریک آنتونیتی هر دو کارت زرد دوم را گرفتند و از زمین بازی اخراج شدند و فرصت برابر شد تا با 9 نفره شدن‌ حریف؛ روی پاس نیمار در دقیقه پنجم وقت‌های تلف شده نیمه دوم؛ اشرف حکیمی گل دوم خود و تیم‌اش را به ثمر رساند تا پیروزی سخت پی‌اس‌جی ثبت شود.

با این برتری پاریسی‌ها 21 امتیازی شدند و مقتدرانه در صدر تکیه زدند و حریف شان با 3 امتیاز و تفاضل منفی بیشار در جایگاه 20 جدول ایستاد.

 

نتایج سایر بازی‌های دیشب لیگ 1:

لیل 2-1 ریمس

موناکو 3-1 سنت اتین

مون‌پلیه 3-3 بوردو

نانت 3-1 برست

رنس 6-0 کلرمونت فونت

آنژه 0-0 مارسی

لنس 0-1 استراسبورگ

لوریان 1-0 نیس

لیون 3-1 ترویس

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر