16:29 21 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تساوی بدون گُل رئال مادرید برابر ویارئال، هشت‌صدومین بازی کارلو آنچلوتی در 5 لیگ معتبر اروپا و نخستین تساوی بدون گُل سرمربی ایتالیایی با کهکشانی‌ها بود.

به گزارش اسپوتنیک، شب گذشته رئال مادرید در چهارچوب هفته هفتم رقابت‌های لالیگا، در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو میزبان ویارئال بود و با نتیجه بدون گُل متوقف شد.

این دیدار هشت‌صدومین بازی‌ای بود که کارلو آنچلوتی در 5 لیگ معتبر اروپایی، یک تیم را هدایت کرد و به آمار خیره کننده دست یافت.  

این سرمربی ایتالیایی، 486 بار تیم‌هایی ایتالیایی را در سری‌آ، 134 بار تیم‌های را در لیگ برتر، 57 بازی پی‌اس‌جی را در لیگ 1، 40 بازی بایرن را در بوندسلیگا و 83 بار رئال مادرید را در لالیگا هدایت کرده که حاصل آن 475 پیروزی( 59.4 در صد)، 182 تساوی و 143 باخت بوده است.

 همچنان تساوی برابر ویارئال نخستین تساوی بدون گُل آنچلوتی در رقابت‌های لالیگا با رئال مادرید بود و این سرمربی ایتالیایی قبل از این با نتیجه بدون گُل در رقابت‌های لیگ اسپانیا متوقف نشده بود.

آنچلوتی دو تساوی بدون گُل دیگر با رئال مادرید نیز دارد که بر می‌گردد به تساوی برابر ژاتیوا در رقابت‌های کوپا دل‌ری در دسامبر سال 2013 و تساوی برابر اتلتیکو مادرید در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در اپریل سال 2015، که کهکشانی‌ها بدون گُل و پیروزی زمین بازی را ترک کرده بودند.

مرتبط:

خلاصۀ بازی رئال مادرید – ویارئال + ویدیو
آنچلوتی: شب خوب رئال نبود اما ناراحت نیستم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر