22:34 18 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

روبن دیاز مدافع پرتگالی منچسترسیتی به حضور مسی در دیدار فردا شب در دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا، ابراز امیدواری کرد.

به گزارش اسپوتنیک، فردا شب در یکی از حساس‌ترین دیدارهای دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا، منچسترسیتی در ورزشگاه پارک دو پرانس مهمان پاریسن‌جرمن است و حضور لیونل مسی در این دیدار به دلیل مصدومیت در بازی برابر لیون، در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

با این حال روبن دیاز مدافع پرتگالی منچسترسیتی در گفت‌وگویی اعلام کرد که ترجیح می‌دهد مسی در این دیدار حضور داشته باشد و برابر آن‌ها به بازی کند.

وی به ویب سایت یوفا گفت:" مسی بازیکن فوق العاد‌ۀ است و همه بازیکنان حرفه‌ای می‌خواهند در برابر او بازی و این چالش را تجربه کنند. بدون مسی هم پی‌اس‌جی قوی است و با حضور کیلیان امباپه، نیمارو مائورو ایکاردی در خط حمله قدرت شگفت‌انگیزی دارد و صرف نظر از اینکه با چه کسی روبرو هستیم، این آزمون سختی خواهد بود. همه دقیقاً به همین دلیل منتظر این بازی هستند. آن‌ها به وضوح در تمامی نقاط زمین تقویت شده‌اند."
دیاز در ادامه افزود:" خریدهای آن‌ها در این فصل فوق‌العاده بوده است و این چالشی متفاوت نسبت به تیمی است که سال گذشته با آن روبرو بودیم. آن‌ها چندین سال است که یکی از قوی‌ترین تیم های اروپایی هستند. حضور بازیکنانی امثال راموس و مسی بر ذهنیت برنده شدن آن‌ها می‌افزاید، اما وقتی فصل گذشته بازی می کردیم‌، آنها نیمار، امباپه و دی ماریا را در اختیار داشتند و قدرتمند بودند."

دیاز در حالی به حضور مسی در بازی فردا شب ابراز امیدواری کرده که ستاره آرجانتینی در دو بازی قبلی غایب بوده و حضور او در تقابل با سیتی زیاد متصور نیست.

مرتبط:

نصب بنرهای تشویقی در حمایت از پی‌اس‌جی مقابل سیتی در سراسر پاریس + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر