01:16 28 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کارلو آنچلوتی سرمربی رئال مادرید تصمیم دارد تا به کریم بنزما مهاجم آماده تیمش در دیدار برابر اف سی شریف تیراسپول استراحت دهد.

به گزارش اسپوتنیک، کریم بنزما مهاجم فرانسوی رئال مادرید، در فصل جاری درخشش بسیار خوبی برای رئال مادرید داشته است و توانسته 8 گُل به ثمر برساند و 7 پاس گُل برای هم‌تیمی‌هایش در رقابت‌های لالیگا بسازد.

این بازیکن 8 بازی برای رئال مادرید در فصل جاری انجام داده و استراحت نداشته و اگر همین طور ادامه دهد، احتمال مصدومیت او بسیار بالا است و ممکن است از فُرم خوبش به دلیل خستگی فاصله بگیرد.

به همین دلیل کارلو آنچلوتی سرمربی رئال مادرید تصمیم گرفته است تا در هفته دوم دور گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به ستاره فرانسوی تیمش استراحت دهد و از او در ترکیب ثابت استفاده نکند.

رسانه‌های اسپانیایی مدعی اند که بنزما با وجود این که به بازی برابر اف سی شریف تیراسپول دعوت شده است، فردا شب بازی نخواهد کرد و سرمربی ایتالیایی کهکشانی‌ها احتمالاً از یوویچ در این دیدار کار خواهد گرفت.

رئال مادرید فردا شب در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو میزبان اف سی شریف است و به نظر می‌رسد که کار ساده برابر این تیم مولداوی دارد.

مرتبط:

درخشش شگفت انگیز حاجی کریم در فصل جدید لالیگا؛ بنزما به دو قدمی مسی رسید + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر