08:35 27 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مائوریسیو پوچتینو سرمربی پاریسن‌جرمن می‌گوید که تیمش هنوز در حال ساخت است و جای پیشرفت زیاد دارد.

به گزارش اسپوتنیک، پاریسن‌جرمن با آن که ستاره‌های فراوانی در ترکیب داشت، تابستان گذشته اقدام به جذب چند ستاره دیگر کرد و بازیکنانی چون راموس، واینالدوم، دوناروما، اشرف حکیمی و لیونل مسی را به خدمت گرفت تا یکی از ارزشمند‌ترین تیم‌های جهان لقب گیرد.

با این وجود پاریسی‌ها در بازی‌هایی که انجام داده‌اند، نمایش درخشان نداشته اند به بسیار دشواری به پیروزی دست یافته اند.

پی‌اس‌جی نخستین بازی خود را در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، با تساوی آغاز کرد و امشب قرار است تا در یکی از دشوار‌ترین دیدارهایش به مصاف منچسترسیتی برود.

در آستانۀ این دیدار حساس مائوریسیو پوچتینو سرمربی پی‌اس‌جی می‌گوید که تیمش هنوز در حال ساخت است و جای پیشرفت زیادی دارد.

او در نشست خبری قبل از بازی گفت:" ما یک تیم در حال ساخت هستیم، این یک واقعیت است نه یک نظر و می‌دانم که جای پیشرفت زیادی وجود دارد."
سرمربی پی‌اس‌جی در ادامه افزود:" ما با تیمی بازی می‌کنیم که بهترین مربی جهان، پپ گواردیولا را دارد و مانند ما آرزوی قهرمانی در لیگ قهرمانان را دارد. "ما باید صبور باشیم  و مشخص است که در این روند منچسترسیتی از ما جلوتر است، اما این یک مسابقه فوتبال است، هر اتفاقی می تواند رخ دهد."

پوچتینو در حالی این صحبت‌ها را مطرح کرده است که در چند روز اخیر اختلاف میان ستاره‌های پی‌اس‌جی به وجود آمده و گفته می‌شود که این اختلافات افزایش خواهد یافت.

مرتبط:

پوچتینو: اختلافی میان نیمار و امباپه وجود ندارد، سیتی بهترین مربی دنیا را دارد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر