18:05 25 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

الکساندر آرنولد مدافع راست و انگلیسی لیورپول در تمرینات دچار مصدومیت شد و احتمال می‌رود بازی حساس برابر منچسترسیتی را در هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس را از دست دهد.

به گزارش اسپوتنیک، الکساندر آرنولد در تمرینات آمادگی لیورپول برای مصاف با پورتو در دومین هفته از دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا، دچار مصدومیت شد و تمرین را نیمه تمام گذاشت.

او در بازی برابر اسپورتینگ لیسبون در ترکیب قرار نگرفت و حتی روی نیمکت نیز حضور ندارد تا گمانه‌ها در مورد احتمال دور چند هفته‌ای او قوت گیرد.

یورگن کلوپ سرمربی لیورپول قبل آغاز دیدار تیمش برابر اسپورتینگ لیسبون در مورد آرنولد صحبت کرد و اظهار داشت که هنوز معاینات کامل بر روی او انجام نشده و مشخص نیست که چه مدتی وی از میادین دور خواهد بود.

او در این مورد به بی تی اسپورت گفت:" متأسفانه او مدت کوتاهی پس از آغاز تمرین احساس ناراحتی کرد و پس از این که ما ارزیابی کردیم، مشخص شد که او مصدوم شده و در بازی امشب حضور نخواهد داشت."
او در ادامه افزود:" من فکر نکنم او حتی به بازی برابر سیتی قابل دسترس باشد زیرا ابتدأ فکر می‌کردیم مصدومیتش زیاد جدی نباشد، اما اینطور نیست."

آرنولد در حالی مصدوم شده است میلنر در دیدار برابر پورتو جانشین او شده است و احتمال می‌رود در دیدار برابر سیتی نیز جیمز به جای او بازی کند.

مرتبط:

آرنولد: قهرمانی در لیگ برتر همیشه طعم دیگری دارد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر