16:32 21 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پاریسن‌جرمن در خانه منچسترسیتی را شکست داد و انتقام شکست در دور نیمه‌نهایی فصل قبل لیگ قهرمانان اروپا را گرفت.

به گزارش اسپوتنیک، مهم‌ترین دیدار هفته دوم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا، امشب میان دو تیم پاریسن‌جرمن و منچسترسیتی در ورزشگاه پارک دو پرانس برگزار شد که این دیدار در نهایت با نتیجه 0-2 به سود پارسی‌ها به پایان رسید.

این دیدار که به دلیل حضور ستاره‌های بزرگی چون مسی، نیمار، امباپه در ترکیب پی‌اس‌جی و گریلیش و دی‌بروینه در ترکیب سیتی از اهمیت به سزایی برخوردار بود، خیلی هیجان آغاز شد و از همان ابتدأ هر دو تیم تلاش کردند تا روی دروازه هم‌دیگر فشار بیاورند.

پاریسی‌ها که در این دیدار میزبان بودند، خیلی زود و در دقیقه 8 موفق به زدن گُل نخست شدند و ادریسا گایا موفق شد تیمش را پیش بیندازد.

View this post on Instagram

A post shared by Paris Saint-Germain (@psg)

پی‌اس‌جی با همین گُل در نیمه نخست به برتری رسید و با خیال راحت راهی رختکن شد تا نیمه مربیان برنده قطعی این دیدار را مشخص کند.

در نیمه دوم باز هم پاریسی‌ها تیم برتر بودند و فشار زیادی بر روی دروازه سیتی آوردند. این تیم در دقیقه 74 موفق به زدن گُل دوم شد و بالاخره مسی موفق شد تا در تیم جدید خودش گُلزنی کند.

در ادامه توپ دیگری از خط دروازه‌ها عبور نکرد و این بازی به سود پی‌اس‌جی به پایان رسید.

با این نتیجه پاریسن‌جرمن در گروه A، با 4 امتیاز صدرنشین شد و کلوب بروژ با امتیاز مشابه و با توجه به پیروزی برابر لایپزیگ، در رده دوم قرار گرفت و سیتی با 3 امتیاز در جایگاه سوم ایستاد.

View this post on Instagram

A post shared by Paris Saint-Germain (@psg)

لاپیزیگ نیز بدون امتیاز در قعر جدول قرار گرفت تا امید چندانی برای صعود به مرحله بعدی نداشته باشد.

مرتبط:

اولین گل مسی با لباس پی اس جی؛ شوتی که به تاریخ پیوست+عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر