20:26 18 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بر اساس آمار به دست آمده از مسابقات لیگ برتر انگلیس، مشخص گردید که کریستیانو رونالدو مهاجم منچستریونایتد، تنبل‌ترین بازیکن در امر مشارکت برای پرسینگ بوده است.

به گزارش اسپوتنیک؛ از مسابقات لیگ برتر این فصل انگلیس آمارگیری شده که به اساس آن کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتگالی من یونایتد میزان کمترین مشارکت در پرسینگ را دارد.

رونالدو که پس از بازگشت پرشکوه‌اش به یونایتد به خوبی توانسته دروازه حریفان را پیدا کند با پیراهن این تیم کاملا آشنا است. اما به نظر می‌رسد که او با حضور قبلی‌اش (12 سال پیش) تفاوت‌های زیادی دارد.

با آنکه شرایط دنیای فوتبال کاملا تغییر یافته و لیگ برتر انگلیس نیز از این امر به دور نمانده، چرا که حالا دیگر مهاجمان هر تیم در واقع خط اول دفاع محسوب می‌شوند.

رسانه "اتلتیک" امروز آماری منتشر کرد که نشان می‌دهد رونالدو تنها 2.7 پرس در هر 90 دقیقه داشته و همین باعث شده که او از این حیث بدترین مهاجم در بین تمامی مهاجمان حاضر در لیگ برتر باشد. آمار او با اختلاف بسیار زیاد، پایین‌ترین آمار در بین مهاجمان لیگ برتری است که حداقل 270 دقیقه در این فصل در ترکیب تیم‌های شان به میدان رفته‌اند. برای مثال باید بدانید که دومین مهاجم با پایین‌ترین آمار آلن سن مکسیمین از نیوکاسل است که آمار 5.2 پرس در هر بازی را ثبت کرده، ویلفرد زاها و نیل موپای نیز در صدر این فهرست قرار دارند که هر کدام میانگین فوق العاده 20 پرس در هر 90 دقیقه را از خود به ثبت رسانده‌اند. دیه‌گو جوتا ستاره لیورپول نیز با 19.8 و لوکاس مورا با 18.8 در رده‌های بعدی هستند.

با این حال منچستریونایتد از حضور کریستیانو تاثیر فراوانی گرفته چرا که این بازیکن گل‌های مهمی را در برابر ویارئال، نیوکاسل و وستهام به ثمر رسانده است. اما شاید عدم مشارکت او در پرسینگ به ضرر این تیم تمام شود، اتفاقی که در جریان شکست برابر یانگ بویز به چشم آمد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر