06:52 24 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

حبیب نورمحمدوف با حضور در آنفیلد و حمایت از منچسترسیتی، هواداران منچستریونایتد را به شدت عصبانی ساخته است.

به گزارش اسپوتنیک، حبیب نورمحمدوف قهرمان بدون شکست و بازنشستۀ مبارزات آزاد، این هفته در انگلیس حضور داشت و بازی منچستریونایتد برابر اورتون را که با نتیجۀ تساوی 1-1 به پایان رسید، به صورت ویژه تماشا کرد و با سر الکس فرگوسن سرمربی تاریخ‌ساز و پاتریس اورا اسطوره فرانسوی این باشگاه دیدار کرد و عکس یادگاری نیز گرفت.

این اسطورۀ دنیای مبارزات آزاد، دیشب در آنفیلد حضور پیدا کرد و دیدار دو تیم منچسترسیتی و لیورپول را که با نتیجه تساوی 2-2 به پایان رسید را نیز تماشا کرد و عکسی از حضورش در آن ورزشگاه به نشر سپرد.

وی در پای عکسش نوشت:" جو فوق العاده‌ای وجود داشت اما بازی از آن هم بهتر بود. امروز طرفدار منچسترسیتی بودم اما عاشق این ورزش(فوتبال) هستم."

این کار خبیب که با کریستیانو رونالدو ستاره شیاطین سرخ رابطۀ نزدیکی دارد و خودش را یکی از هواداران اسطوره پرتگالی می‌داند، سبب خشم هواداران یونایتد شد زیرا آن‌ها این اقدام مبارز روس را حمایت از حریف می‌دانند و احساس می‌کنند که به آن‌ها بی‌احترامی صورت گرفته است.

هواداران شیاطین سرخ امروز در توییتر به این ستاره دنیای مبارزات آزاد شدید انتقاد کردند و در توییت‌های شان خاطر نشان ساختند که وی از سوی تیم محبوب شان دعوت شده بود و نباید از رقیب هم‌شهری شان اعلام حمایت می‌کرد.

خبیب تا حالا در این مورد واکنشی نشان نداده اما برخی از اوکراینی‌ها و روس‌ها معتقد اند که نورمحمدوف بخاطر زینچینکو مدافع سیتی از ستیزن‌ها اعلام حمایت کرد و دلیل دیگر این حمایت لیورپول دشمن دیرینۀ شیاطین سرخ بوده و به همین دلیل وی خواسته تا طرف را بگیرد که در نهایت به یونایتد بی‌احترامی صورت نگیرد.

مرتبط:

ادعای عجیب خبیب در مورد بازگشت رونالدو به یونایتد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر