17:04 24 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

خوان لاپورتا از زمانی که به عنوان رییس بارسا برای دومین بار انتخاب شده است، روی تصامیمش قاطعانه ایستاده نبوده و چرخش‌های عجیبی داشته است.

به گزارش اسپوتنیک، خوان لاپورتا در زمان کمپاین‌های انتخاباتی شعارهای دل‌گرم کننده به هواداران بارسلونا داد و موفق شد با همین ترفند رأی قابل قبولی بیاورد و به عنوان رییس جدید این باشگاه انتخاب شود.

لاپورتا اما پس از رسیدن به ریاست بارسلونا به بسیاری از وعده‌هایش از جمله حفظ مسی و تمدید قرارداد وی عمل نکرد و در ادامه نیز چرخش‌های عجیبی از خودش نشان داد تا به هواداران این باشگاه ثابت شود که او روی تصامیمش قاطعانه ایستاده نیست و ثبات ندارد.

براساس گزارش‌ رسانه‌های کاتالانی، اولین نشانۀ بی‌ثباتی لاپورتا، وارد شدن او بدون داشتن پول ضمانت بود و همین موضوع سبب شد تا خوامی گیرو معاون اقتصادی وی تصمیم به کناری‌گیری از عضویت در تیم کاری او بگیرد.

نشانۀ دیگر بی‌ثباتی لاپورتا اصرار به حفظ مسی و تمدید با او بود که در این راه نیز لاپورتا ناکام بود و موفق نشد اسطوره باشگاه را حفظ کند.

اقدام به اخراج کومان در سه ماه گذشته برای چندمین بار و انصراف از این کار نیز بی‌ثباتی رییس بلوگرانا را نشان می‌دهد و کناره‌گیری از  CVC، و هم‌سویی با پرز نیز از دیگر نشانه‌ها می‌باشد.

لاپورتا در مورد امرسون رویال نیز به هواداران دروغ گفت و با وجود نیاز باشگاه به آن بازیکن و آینده بلندی که برای او تصور می‌شد، تصمیم به فروش او گرفت، در حالی که در مراسم معارفه وی گفته بود که امرسون، دنی آلوز جدید است و برای سال‌های طولانی در این باشگاه خواهد ماند.

این موضوعات سبب شده تا هواداران بارسلونا به رییس باشگاه به شک و تردید نگاه کنند و به تصامیم و حرف‌های او زیاد باورمند نباشند.

این در حالی‌ست که لاپورتا در دوره ریاست قبلی‌اش بسیار قاطعانه عمل کرده بود و روی وعده‌هایش ایستادگی نشان داده بود.

مرتبط:

سکوت کومان و لاپورتا در هواپیما؛ رابطه ای که سر شده است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر