08:15 24 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

عملکرد خط دفاعی رئال مادرید در فصل جاری فاجعه‌بار بوده و این احتمال وجود دارد که این تیم بزودی در هر بازی 5 گُل دریافت کند.

به گزارش اسپوتنیک،  رئال مادرید در فصل جاری در خط دفاعی مشکلاتی داشته است و هم‌مانند گذشته استحکام ندارد. در پنجره نقل‌وانتقالات، راموس پس از 16 سال و واران پس از 10 سال از رئال مادرید جدا شدند و خط دفاعی با تجربه و هماهنگ این تیم فروپاشید.

رئال مادرید با وجود این که کورتوا بهترین فُرم خودش را دارد، در ده بازی که به میدان رفته است، در سه بازی گُل دریافت نکرده و در 7 بازی دیگر دروازه این تیم باز شده است.

براساس گزارش Fichajes، رئال برابر تیم‌هایی چون لوانته سه گُل، سلتاویگو دو گُل و اف سی شریف نیز دو گُل دریافت کرده که این تیم‌ها زیاد بزرگ نیستند و این آمار نشان می‌دهد که خط دفاع رئال شکننده است و اگر در برابر تیم‌هایی بزرگی قرار گیرد، قطعاً تا 5 گُل دریافت خواهد کرد.

رئال هنوز ستاره‌های خودش در دفاع مرکزی را از دست نداده است و اگر میلیتائو و آلابا مصدوم شوند، این تیم مدافعی ندارد تا به عنوان جانشین این بازیکنان به زمین بفرستد.

در صورت مصدومیت این دو ستاره رئال مجبور خواهد بود تا از وایخو و ناچو در خط دفاع استفاده کند که در چنین حالتی احتمال دریافت گُل‌های زیادی برای خط دفاع رئال متصور است.

مدیران ارشد این تیم با در نظر گرفتن 4-5 بازی در فصل گذشته به این نتیجه رسیده اند که بازیکنان کنونی کفایت می کنند در حالی که حقیقت این است که با نمایشی که از میلیتائو، ناچو، لوکاس و … دیده ایم، هر کدام از آنها فرسنگ‌ها تا این که در سطح رئال مادرید باشند، فاصله دارند و این موضوع به ضرر کهکشانی‌ها تمام خواهد شد.

مرتبط:

روزنامه‌های اسپانیا؛ اسپانیول، رئال مادرید را برهنه کرد + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر