01:31 28 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

به گزارش اسپوتنیک، رونالد کومان سرمربی هالندی بارسلونا که این روزها شرایط خوبی ندارد، روز به روز حمایت رختکن را از دست می‌دهد و بازیکنانی مهم و با سابقه تیم به او پشت می‌کنند.

یکی از بازیکنان با سابقه جرارد پیکه است که از تصامیم کومان راضی نیست و نمی‌خواهد این سرمربی هالندی به کارش در باشگاه ادامه دهد.

 جرارد تنها کسی است که بعد از شکست‌ها، به انتقاد از تیم می پردازد و این اتفاق را می‌شود به وضوح بعد از بازی مقابل بایرن مونیخ و اتلتیکو مادرید مشاهده کرد.

اسپورت امروز فاش کرده که پیکه از نقش دستیار پویول امروز به مرد اول رختکن بلوگرانا تبدیل شده و رابطه بسیار نزدیکی به لاپورتا دارد.

مدافع اسپانیایی، برای برای جلب حمایت کامل هواداران و رییس، اولین کسی بود که به کاهش دستمزد پیش از هر بازیکن دیگری با باشگاه به توافق رسید و به نوعی به سایر بازیکنان پشت کرد. به علاوه او بدون نگاه به بازی بعضی بازیکنان مانند ریکی پویچ و ساموئل اومتیتی، از آن ها دفاع می‌‌کند و با این کار تمامی ستاره‌هایی که علیه کومان اند را به دور خود جمع کرده است. 

جرارد در حال حاضر نقش بسیار مهمی در رختکن بارسلونا دارد و او سبب شده تا کومان حامیان خودش را در رختکن از دست دهد.

گفته می‌شود که جوانان لاماسیا، بوسکتس، پویگ، اومتیتی و سایر ستاره‌های بارسا از پیکه حمایت می‌کنند و تنها هالندی‌ها در رختکن به حمایت از کومان می‌پردازند.

مرتبط:

چرخش باورنکردنی رییس؛ کومان سرمربی بارسلونا می‌ماند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر