04:51 18 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دروازه‌بان ایتالیایی پاریسن‌جرمن اعلام کرد که مشکلی با ناواس همتای خودش در این تیم ندارد و رابطه میان ‌آن‌ها بسیار عادی است.

به گزارش اسپوتنیک، دوناروما تابستان گذشته در حالی به عنوان بازیکن آزاد راهی پاریسن‌جرمن شد که عنوان بهترین بازیکن یورو 2020 را کسب کرد و توانست زمینه ساز قهرمانی ایتالیا در این رقابت بزرگ شود.

با این حال این بازیکن در پی‌اس‌جی زیاد مورد اعتماد پوچتینو نیست و در اکثر بازی‌ها سرمربی آرجانتینی از کیلورناواس دروازه کاستاریکایی در ترکیب ثابت استفاده کرده است.

همین موضوع سبب شده تا شایعات در مورد دوناروما به وجود آید و رسانه‌های ایتالیایی از وجود اختلافات میان او و ناواس خبر دهند.

دوناروما اما در گفت‌وگویی چنین شایعات را در کرده می‌گوید هیچ مشکلی میان آ‌ن‌ها وجود ندارد و رابطه شان بسیار خوب است.

وی در این مورد به خبرنگاران ایتالیایی گفت:" هیچ مشکلی با کیلور ناواس وجود ندارد. من برای بازی کردن در پاریس هستم، طبیعی است که در ابتدا برخی مشکلات وجود داشت اما حالا همه چیز خوب است. من برای بازی کردن در این‌جا هستم و مطمئنم که همه چیز عالی پیش می‌رود."

دوناروما در حال حاضر در اردوی تیم ملی ایتالیا حضور دارد و خودش را برای دیدار بسیار مهم در نیمه نهایی لیگ ملت‌های اروپا برابر اسپانیا آماده می‌سازد.

مرتبط:

7 میلیون یورو؛ دستمزد سالانه دوناروما در پی‌اس‌جی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر