07:32 27 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رسانه‌های فرانسوی پس از شکست پی‌اس‌جی برابر رن، از نیمار به شدت انتقاد کردند و او را یکی از بازیکنان بی‌تأثیر در جریان بازی خواندند.

به گزارش اسپوتنیک، پاریسن‌جرمن پس از آن که منچسترسیتی را در دومین هفته از گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا شکست داد، در آغاز هفته به مصاف رن رفت و در کمال تعجب همه با نتیجه 0-2 شکست خورد تا انتقادها به این تیم پُر ستاره بار دیگر اوج گیرد.

پی‌اس‌جی در این دیدار ترکیب کامل و فوق‌العاده همجومی داشت و پوچتینو از مسی، نیمار، امباپه و دیماریا به صورت همزمان در خط حمله استفاده کرده بود.

شدت انتقاد‌ها نیز به همین دلیل بود زیرا پی‌اس‌جی در بازی‌ای که همه ستاره‌هایش را در اختیار داشت، موفق به زدن یک شوت در چهارچوب نشد و تنها یک بار آن‌ها ضربه آزاد مسی تیرک دروازه‌ را تهدید کرد..

در این میان نیمار جونیور ستاره برازیلی پی‌اس‌جی تنها کسی بود که بیشترین انتقاد متوجه‌اش می‌شد و بیشتر رسانه‌های فرانسوی این بازیکن را هدف قرار داده بودند.

نشریه‌های اکیپ و لوپاریزین با عنوان درشت « او سایۀ از خودش است»، نیمار را به بازیکن بی‌تأثیر در جریان بازی عنوان کردند و مدعی اند که ستاره برازیلی نسبت به گذشته بسیار افت کرده است.

این انتقاد‌ها از نیمار در حالی صورت می‌گیرد که وی از 41 شوت آخر خود فقط دو بار گُل زده است و آمار بسیار ضعیفی در امر بازی سازی نیز داشته است.

مرتبط:

واکنش ها به دراز کشیدن عجیب مسی روی زمین؛ از طعنه فردیناند تا شوخی نیمار
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر