09:04 27 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

فلورنتینو پرز رییس باشگاه رئال مادرید، در گفت‌وگویی اعلام کرد که تا ماه جنوری همه چیز در مورد انتقال امباپه را حل خواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، کلیان امباپه که فصل آخر قراردادش با پاریسی‌ها را سپری می‌کند، تابستان گذشته به خاطر مخالفت مسئولان باشگاه با پیشنهادهای رئال‌مادرید که آخرین آن‌ها از مرز 200 میلیون یورو هم گذشت، مجبور شد در پارک دو پرنس بماند. او در آخرین گفت‌وگویش با اکیپ گفت که نقل‌وانتفالات از باشگاه درخواست جدایی کرده اما در تمام این سال‌ها از حضور در پاریس خوشحال بوده و هنوز هم چنین است.

با توجه به این که امباپه در صورت جدایی از پی‌اس‌جی تنها به رئال مادرید خواهد رفت، به نظر می‌رسد که این باشگاه در ماه جنوری و با آغاز رسمی مذاکرات اقدام به قانع ساختن ستاره فرانسوی خواهد کرد تا قراردادش را تمدید نکند و در پایان فصل به صورت آزاد به این تیم بپیوندد.

رییس باشگاه رئال مادرید نیز گفته است که همه چیز را در جنوری نهایی خواهد کرد و به صورت غیر مستقیم به هواداران اطمینان داده است که قطعاً ستاره فرانسوی را به سانتیاگو برنابئو خواهد آورد.

پرز در این مورد گفت:" در ماه جنوری ما خبری در مورد امباپه خواهیم داشت. ما امیدواریم که در اول جنوری همه همه چیز حل شود."

این گفته‌های رییس رئال مادرید نشان می‌دهد که پیوستن کلیان به رئال نهایی است و سایر باشگاه‌های مطرح اروپا، شانسی برای جذب این بازیکن جوان ندارند.

مرتبط:

ادامۀ گفتگویی امباپه با اکیپ؛ بلی، به نیمار «آدم مفت‌خور» گفتم چون به من پاس نمی‌داد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر