15:44 21 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

آنتونیو کاسانو بازیکن پیشین تیم‌های میلان و اینتر می‌گوید که عمر پوچتینو در پاریسن‌جرمن کوتاه خواهد بود و زیدان جانشین او خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، پاریسن‌جرمن با وجودی که در تابستان به خوبی تقویت شد، اما تا این دم نتایج مطابق انتظار کسب نکرده و مائوریسیو پوچتینو نتوانسته از قدرت ستاره‌هایش به خوبی استفاده کند.

برخی از کارشناسان معتقد اند که سرمربی آرجانتینی در مدیریت ستاره‌های بزرگ تیمش ناکام مانده است و اگر همین‌طور پیش برود، احتمال دارد پی‌اس‌جی در کسب هدف اصلی‌اش که قهرمانی در اروپا است، ناکام بماند.

در همین حال آنتونیو کاسانو بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایتالیا و تیم‌های باشگاهی میلان و اینتر می‌گوید که عمر پوچتینو در پاریسن‌جرمن کوتاه خواهد بود و زیدان جانشین او خواهد شد.

او در گفت‌وگو با Bobo TV، در این مورد گفت:" پوچتینو عمر کوتاهی در پی‌اس‌جی خواهد داشت. من چیزهای بدی درباره او شنیده‌ام. او مرد فوق العاده‌ای است، اما به عنوان مربی ندیده‌ام که یک دقیقه تاکتیک درستی را پیاده کرده باشد. او از بازیکنان در مورد نحوه بازی مشاوره می‌خواهد. من نمی‌توانم باور کنم. او هرگز قهرمانی را تجربه نکرده و اکنون در مدیریت بازیکنان بزرگ مشکل دارد."
کاسانو در مورد جانشین احتمال پوچتینو در صورت اخراج از پی‌اس‌جی گفت:" از آن‌جایی که من می‌دانم، اگر او به همین ترتیب ادامه دهد، زمان کمی در آنجا خواهد بود. پس مراقب زیزو باشید."

این صحبت‌ها در حالی در مورد پوچتینو مطرح می‌شود که تیم وی در آغاز این هفته با نتیجه 0-2 برابر رن شکست خورد و با وجودی حضور مسی، دی‌ماریا، نیمار و امباپه، موفق به شوت‌زنی در داخل چهارچوب نشد.

مرتبط:

تاکتیک پاریس برای جذب زیدان چیست؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر