10:49 25 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تیم دسته ششمی تاربه به دلیل تأخیر 50 دقیقۀ در رسیدن به ورزشگاه که دلیل آن سرمربی تیم بود، از رقابت‌های جام حذفی این کشور حذف شد.

به گزارش اسپوتنیک، روز شنبه مراحل مقدماتی جام حذفی فرانسه برگزار شد و با یک اتفاق عجیب و باور نکردنی به پایان رسید، جایی که یک باشگاه به دلیل اشتباه مربی تیم و دیر رسیدن به ورزشگاهی که قرار بود بازی برگزار شود، از دور رقابت‌ها حذف شد.

براساس گزارش 20 Minutes، تیم فوتبال «تاربه» که در دستۀ ششم فوتبال فرانسه فعالیت دارد، به دلیل تاخیر در رسیدن به ورزشگاه محل برگزاری مسابقه خود برابر تیم «وابره لوآبایه» به روز شنبه گذشته، از دور رقابت‌ های فوتبال جام حذفی فرانسه حذف شد و دلیل آن اشتباه عجیب سرمربی این تیم بود.

سرمربی تاربه آدرس ورزشگاه را در سیستم جی‌پی‌اس اشتباه نوشت و زمانی که کاروان تیم متوجه شد که مسیر را اشتباه کرده اند و تغییر مسیر دادند، با 50 دقیقه تأخیر به ورزشگاه رسیدند و براساس قوانین از رقابت کنار رفتند و «وابره لوآبایه» پیروزی دیدار شد.

گفته می‌شود که درخواست تیم تاربه برای برگزاری مجدد نیز رد شده و این هیچ شانسی برای بازگشت به رقابت‌های جام حذفی فرانسه ندارد.

مرتبط:

اتفاق عجیب در سری‌آ؛ بازیکن جنوا با بوتل آب گل‌ زد + ویدیو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر