11:43 25 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

خاویر تباس رییس سازمان لالیگا، در حضور خبرنگاران به شدت از رییس رئال مادرید انتقاد کرد و مدعی شد که اگر پرز رییس این باشگاه نبود، شرایط کهکشانی‌ها خیلی بهتر می‌بود.

به گزارش اسپوتنیک، اختلاف میان رئال مادرید، لالیگا و رییس این سازمان از مدت‌ها پیش وجود داشته است و این اختلافات به دلیل پروژه CVC، بیشتر از قبل شده و در حال حاضر خاویر تباس تمامی اتباطات خود را با سفیدپوشان قطع کرده است.

رییس لالیگا، امروز با دیگر حضور خبرنگاران به شدت از رییس رئال مادرید انتقاد کرد و مدعی شد که اگر پرز رییس این باشگاه نبود، شرایط کهکشانی‌ها خیلی بهتر می‌بود.

تباس در نشست مطبوعاتی گفت:" اگر باشگاه رئال مادرید رییس دیگری داشت، برای رئال مادرید بهتر بود و حالا شرایط خیلی بهتر داشتند."
وی در مورد حل اختلافات با پرز نیز پرداخت و گفت:" نمی‌دانم آیا دوباره با فلورنتینو پرز صحبت خواهم کرد یا نه؛ اما امکان انجام این کار را بسیار دشوار می‌دانم زیرا ما دو دیدگاه کاملاً متفاوت برای درک فوتبال حرفه‌ای داریم."
رییس لالیگا دلیل عدم حضورش در برنابئو را نیز فاش کرد و چنین گفت:" مطمئن هستم که روزی به برنابئو بازمی گردم. رئال مادرید همیشه از من دعوت می‌کند و من فعلا قبول نمی‌کنم زیرا با تنش در آن جا، حضور من بسیار آزار دهنده خواهد بود."

اختلافات میان پرز و تباس به دلیل این که رییس رئال مادرید تلاش کرد تا فروش سهام لالیگا به شرکت CVC، انجام نشود و باشگاه‌های دیگر را نیز به این امر ترغیب کرد، افزایش یافته و به نظر نمی‌رسد که به این زودی‌ها پایان یابد.

مرتبط:

تباس: مدیریت مالی رئال به مدت 10 سال عالی بوده است"
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر