22:14 18 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

خبیب نورماگمدوف با کریستیانو رونالدو ملاقات جالبی داشت که ویدیو منتشر شده از آن مورد توجه فوتبال دوستان و علاقه‌مندان ورزش‌های رزمی قرار گرفته است.

به گزارش اسپوتنیک،  حبیب نورماگومدوف قهرمان بلامنازع و بی شکست «یو‌ اف سی» رابطه نزدیکی با رونالدو دارد و در بسیار از مصاحبه‌ها، دو طرف از هم‌دیگر به نیکویی یاد می‌کنند و در ملاقات‌های بسیار صمیمی اند.

مبارز روس که اخیراً از سوی باشگاه منچستریونایتد به عنوان مهمان ویژه در دیدار این تیم برابر اورتون دعوت شده بود، امروز با رونالدو از نزدیک ملاقات جالبی داشت که مورد توجه هواداران دو طرف قرار گرفته است.

دو طرف همانند دو رقیب در ابتدأ با هم چشم در چشم شدند و پس از چند ثانیه با لبخند هم‌دیگر را در آغوش گرفتند و صمیمانه به صحبت پرداختند.

خبیب از ملاقاتش با رونالدو عکس‌ها و ویدیویی در انستاگرام به نشر رسانده و در مورد ستاره پرتگالی نوشته است:" او بهترین بازیکن تاریخ است، به کارهای خود ادامه ده قهرمان، میلیون‌ها نفر در سراسر جهان از تو الهام می‌گیرند."
برای دیدن ویدیو ورق بزنید.

خبیب در حالی با رونالدو ملاقات می‌کند که وی قبل از این با سرالکس فرگوسن سرمربی تاریخ‌ساز یونایتد، پاتریس اورا اسطوره این باشگاه و یوسین بولت دونده مطرح دنیا و یکی از هواداران شیاطین سرخ نیز در الدترافورد ملاقات کرده بود.

مرتبط:

خبیب نورماگومدوف از کدام تیم فوتبال است؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر