15:48 21 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ستاره هالندی بارسلونا معتقد است که در مورد بارسلونا اغراق صورت گرفته و وضعیت این تیم به آن پیمانه که گفته می‌شود، بد نیست.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا در فصل جاری نتایج قابل قبولی کسب نکرده و در شرایط خوبی به سر نمی‌برد. این تیم با انجام 7 بازی در رقابت‌های لالیگا و کسب 12 امتیاز در رده نهم جدول قرار دارد و در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، در دو بازی، دو شکست 0-3 را پذیرفته و موفق به کسب پیروزی نشده است.

همین موضوع سبب شده تا انتقادها از رونالد کومان اوج گیرد و رسانه‌ها وضعیت بارسلونا را بد و شکننده توصیف کنند. فرانکی دی‌یونگ ستاره هالندی بارسلونا اما معتقد است که در این مورد اغراق صورت گرفته و شرایط تیم زیاد هم بد نیست.

این بازیکن که در نشست خبری قبل از مصاف هالند با لتوانی گفت:" فکر می‌کنم پس از وقفه بازی‌های ملی شرایط تیم تغییر خواهد کرد. مردم اغراق کرده و می‌گویند فصل برای بارسلونا تمام شده است. ما خیلی کمتر از رئال مادرید و اتلتیکو امتیاز نگرفته ایم و هنوز 30 بازی برای کسب پیروزی تا پایان فصل باقی مانده، بنابراین هیچ چیز به طور کامل از دست نرفته است."
وی در ادامه افزود:" در لیگ قهرمانان ما خیلی بد ظاهر شدیم، اما هنوز این فرصت وجود دارد تا دوباره شرایط را بهبود بخشیم. ما بازیکنان خوبی داریم که با بازگشت شان تیم خوب‌تر خواهد شد. در لالیگا همه چیز ممکن است و ما امید داریم."

دی‌یونگ در حالی این سخنان را به زبان آورده است که وی یکی از حامیان کومان است و مربی هالندی به این بازیکن بیشتر از همه اعتقاد دارد و بازی می‌دهد.

مرتبط:

گزینۀ مورد نظر لاپورتا برای هدایت بارسا بار دیگر پاسخ منفی داد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر