05:27 18 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

یک فوتبالیست برزیلی پس از لگد زدن به سر داور در بازی لیگ دسته دوم و بیهوش شدن وی، به قتل متهم شد.

به گزارش اسپوتنیک؛ یک فوتبالیست برزیلی در لیگ دسته دوم این کشور به دلیل لگد زدن به سر داور در بازی و بیهوش شدن وی؛ متهم به قتل شد.

ویلیام ریبیرو در بازی روز دوشنبه بین "سائوپائولو د ریو گرانده" و میزبان "گوارانی د ونانسیو آیرس"، دو بار رودریگو کریولارو داور مسابقه را با لگد کرد، در دومین بار داور روی زمین در‌از کشید. این اتفاق پس از آن رخ داد که کریولارو به تیم سائوپائولو ریبیرو ضربه ایستگاهی نداد.

مسابقه به حالت تعلیق درآمد و کریولارو پس از بیهوش شدن به بیمارستان محلی منتقل گردید و ریبیرو در ورزشگاه به اتهام قتل دستگیر شد.

کریولارو صبح سه‌شنبه از بیمارستان مرخص شد اما داور به خبرنگاران گفت هنوز فیلم این حادثه را ندیده است. وینیسیوس آسونو، افسر پولیس محلی به خبرنگاران گفت که قاضی تصمیم می‌گیرد که آیا ریبیرو در طول تحقیقات در بازداشت بماند یا با قید وثیقه آزاد شود.

آسونو گفت: "حمله او بسیار قوی و خشونت آمیز بود و به سر داور ضربه‌ای زد که او از حال رفت. داور هیچ شانسی برای دفاع از خود نداشت."

بازی تعلیقی هفته آینده سه شنبه انجام خواهد شد. باشگاه ورزشی سائوپائولو با صدور بیانیه‌ای از "یکی از غم انگیزترین قسمت‌های تاریخ‌اش" پشیمان شد و قرارداد این بازیکن با باشگاه رد فسخ کرد.

این حادثه در روزی رخ داد که سائوپائولو جشن 123 سالگی خود را جشن می‌گرفت.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر