11:06 24 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

در روزهای اخیر از زین الدین زیدان به عنوان جدی‌ترین گزینه هدایت پاری‌سن‌ژرمن یاد می‌شود.

به گزارش اسپوتنیک؛ سبک بازی پی‌اس‌جی و نتایج این تیم در فصل جاری آن‌گونه که پیش بینی می‌شد خوب نبوده و تنها چند نتیجه ضعیف و پی‌هم خبرهای جدایی مائوریسیو پوچتینو را جدی می‌سازد.

با این روند موقعیت سرمربی آرجانتینی با مشکل روبرو شده و هر از چندگاهی شایعاتی در مورد احتمال حضور یک سرمربی جدید در پارک دوپرنس شنیده می‌شود.

درهمین حال رسانه مارکای اسپانیا در تازه‌ترین مورد زین الدین زیدان را به عنوان جدی‌ترین گزینه برای جانشینی پوچتینو در ماه‌های پیش‌رو معرفی کرده است.

زیزو در دوران هدایت رئال نشان داد که دو ویژگی مُهم؛ موفقیت در لیگ قهرمانان و مدیریت ستاره‌های بزرگ در رختکن را با خود دارد. زیدان کهکشانی‌ها را به سه قهرمانی پیاپی در لیگ قهرمانان رساند تا نامش را در دنیای مربیگری در تاریخ جاودانه سازد.

رئال مادرید در آن مقطع گرت بیل، کریم بنزما و کریستیانو رونالدو را  در اختیار داشت و حالا پاری‌سن‌ژرمن ستاره‌هایی چون کیلیان امباپه، نیمار و لیونل مسی را در ترکیبش دارد. پس حداقل تجربه نشان داده که زیدان به بهترین نحو استفاده از ستاره‌های مهم و راضی نگه داشتتن همزمان همه آنها را بلد است و این چیزی‌ست که پاریسی‌ها به آن نیاز دارند.

البته تمایل زیدان به حضور در تیم ملی فرانسه بعد از جام جهانی 2022 نیز در حال شکل گیری است و این می‌تواند مشکلی بر سر راه پاریسی‌ها باشد؛ اما حضور روی نیمکت این تیم پرستاره نیز ممکن است زیزو را وسوسه کند تا پروژه هدایت تیم ملی را به تعویق اندازد، زیرا بعید است دیگر فرصت کار کردن با چنیین تیم درخشانی نصیب او شود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر