05:06 18 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه نیوکاسل، شرایط جذب آنتونی مارسیال و فیلیپه کوتینیو را بررسی دارد و در صورتی که شرایط ایجاب کند، در زمستان برای خرید آن‌ها اقدام خواهند کرد.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه نیوکاسل دو روز قبل به به کنسرسیوم PIF عربستان سعودی و برادران روبن فروخته شد و حالا با توجه به ثروت اعراب همه منتظر ظهور یک تیم بزرگ در لیگ جزیره و اروپا باید بود.


نخستین گام‌ها برای ساختن یک تیم پُر ستاره نیز آغاز شده و مدیران باشگاه نیوکاسل در نخستین گام تصمیم دارند تا مائورو ایکاردی را از پاریسن‌جرمن به خدمت بگیرند.
در همین حال از انگلیس‌ خبر می‌رسد که این باشگاه متمول شرایط جذب آنتونی مارسیال وینگر فرانسوی منچستریونایتد را در نظر دارد و احتمال می‌رود بزودی برای جذب وی نیز اقدام صورت گیرد.
رسانه‌های کاتالانی نیز مدعی اند که فیلیپه کوتینیو ستاره برازیلی بارسلونا نیز در فهرست خریدهای زمستانی نیوکاسل حضور دارد و ممکن است این بازیکن پس از یک دوره ناکام در اسپانیا، به لیگ برتر انگلیس باز گردد.
نام این دو بازیکن در حالی وارد فهرست خریدهای نیوکاسل شده است که روز گذشته ESPN، مدعی شد که کاوانی و بیل نیز مورد توجه این باشگاه قرار دارند.

مرتبط:

دارایی خالص مالک اصلی نیوکاسل چقدر است؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر