11:41 25 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

لیونل مسی یک بار دیگر در گفت‌وگو با فرانس فوتبال اعلام کرد که تصمیم داشته در بارسلونا بازنشسته شود اما مجبور شده تا راهی پی‌اس‌جی شود.

به گزارش اسپوتنیک، به کسی پوشیده نیست که لیونل مسی قلباً بارسلونا را دوست دارد و جدا شد از این تیم به او بسیار دشوار بود اما مجبور شد تا پس از 21 سال از این باشگاه جدا شود زیرا سران تیم موفق به ثبت قرارداد او در لالیگا نشدند.

وی که بارها گفته است رویایش پایان دوران حرفه‌ای در بارسلونا است، یک بار دیگر در گفت‌وگو با فرانس فوتبال اعلام کرد که تصمیم داشته در بارسلونا بازنشسته شود اما مجبور شده تا راهی پی‌اس‌جی شود.

وی در این مورد گفت:" جدایی از بارسا برای اولین بار در زندگی حرفه‌ای اتفاق افتاد و اصلاً برایش آماده نبود. من تصمیم گرفته بودم که کارم را با بارسلونا به پایان برسانم. جدایی سخت بود، اما ما این آزمون را با هم پشت سر گذاشتیم. خیلی چیزها از ذهنم گذشت، اما من چاره ای جز رفتن نداشت."

وی در مورد پیوستنش به پی‌اس‌جی نیز وضاحت داد و گفت:"من می‌دانستم که در رختکن پی‌اس‌جی دوستانی دارم و با آن‌ها سازگاری دارم. در کوپا آمریکا آن‌ها مدام از من می‌پرسیدند که آیا من به آن‌ها خواهم پیوست، اما همیشه به شوخی چون آن‌ها می‌دانستند که من می‌خواهم در بارسلونا بمانم. برای آن‌ها تعجب آور بود وقتی گفتم که به پی‌اس‌جی می‌آیم. آن‌ها به من پیشنهاد پیوستن دادند. من پیشنهادات دیگری داشتم، اما باید اعتراف کنم که توافق با پی‌اس‌جی بسیار سریع بود. آسان نبود زیرا همه چیز باید به سرعت و عملاً یک شبه انجام می‌شد."

مسی در ادامه در مورد اهدافش در پی‌اس‌جی صحبت کرد و گفت:" من دوست دارم دوباره قهرمان لیگ قهرمانان شوم، همانطور که در بارسلونا گفتم. قهرمانی یک رقابت بزرگ دشوار است. اما این تیم ما همه چیز برای قهرمانی را دارد."
لئو در ادامه در مورد سایر مدعیان لیگ قهرمانان اروپا نیز صحبت کرد و گفت:" درست است که تمرکز اصلی پی‌اس‌جی روی قهرمانی در لیگ قهرمانان است، اما تیم های قدرتمند دیگری مانند چلسی، تیم‌های منچستر، رئال مادرید، اینتر، بایرن مونیخ  نیز وجود دارند. همه آن‌ها تیم‌هاای فوق العاده‌ای هستند."
 

مرتبط:

مسی از مدعیان اصلی کسب توپ طلا نام‌برد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر