15:23 21 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سران بارسلونا قصد دارند به درخواست کومان، در زمستان یک هافبک به خدمت بگیرند و 4 بازیکن را زیر نظر دارند.

به گزارش اسپوتنیک، با آن که بارسلونا هافبک‌های خوبی چون پدری، گاوی، دی‌یونگ، پویگ، بوسکتس، نیکو گونزالس و روبرتو را در اختیار دارد، اما رونالد کومان سرمربی این تیم اصرار دارد تا یک هافبک چنگنده که بتواند نیمکت نشین کاپیتان تیم باشد، به خدمت بگیرند.

مدیران باشگاه نیز با توجه به این خواستۀ سرمربی تصمیم دارند تا در زمستان یک هافبک قدرتی به خدمت بگیرند و گزینه‌هایی چون مارسلو بروزوویچ از اینتر میلان، تانگی اندومبله از تاتنهام، فران کسیه از میلان و دونی فن ده‌بیک از منچستریونایتد زیر نظر آن‌ها قرار دارند.

فران کسیه و بروزوویچ، سال آخر قرارداد شان را با میلان و اینتر سپری می‌کنند و با قیمت مناسب در زمستان قابل دسترس خواهند بود اما فن‌ ده‌بیک و اندومبله با یونایتد و تاتنهام قرارداد دارند و جذب آن دشوار به نظر می‌رسد.

کومان در حالی درخواست جذب یک مهاجم سرعتی و قدرتی را داده است که سران بارسلونا در تابستان با وجود توافق با جورجینو واینالدوم، در جذب وی ناکام ماندند و به این ترتیب یکی از ستاره‌هایی که سرمربی هالندی رویایی حضورش در نیوکمپ را داشت، نقش بر آب شود.

بارسلونا در زمستان گزینه 20 میلیون برای تقویت تیم در اختیار خواهد داشت و می‌تواند با این مبلغ هر کدام از این ستاره‌ها را جذب کند.

مرتبط:

کاهش مشکلات کومان در آستانۀ بازی‌ها دشوار؛ هر دو مدافع چپ بارسا آمادۀ بازی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر