08:26 27 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

آماندا استیولی یکی از مدیران ارشد باشگاه نیوکاسل در گفت‌وگویی در مورد اهداف باشگاه در آینده صحبت کرد و مدعی شد که ستاره‌های بزرگی به خدمت خواهند گرفت.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه نیوکاسل هفته گذشته به کنسرسیوم عربستان سعودی «PIF» و برادران روبن فروخته شد و حالا با توجه به ثروت اعراب همه منتظر ظهور یک تیم بزرگ در لیگ جزیره و اروپا هستند.

در همین حال آماندا استیولی یکی از مدیران ارشد باشگاه نیوکاسل در گفت‌وگویی در مورد اهداف باشگاه در آینده صحبت کرد و مدعی شد که ستاره‌های بزرگی به خدمت خواهند گرفت.

وی در این مورد به سان گفت:" برای خرید بازیکنانی در کلاس جهانی به بازار خواهیم رفت. اهداف بزرگی داریم و امیدوارم این تغییرات ورق را برای نیوکاسل برگرداند. البته باید در نظر داشت که بدون یک زیرساخت خوب، خرید فوق‌ ستاره فایده‌ای نخواهد داشت. مجموعه تمرینی باشگاه وضعیت کابوس‌ واری دارد و سرمایه‌ گذاری فراوانی می‌‌طلبد. خوشبختانه این بخش، حوزه‌‌ای نیست که سرمایه‌ گذاری در آن، توسط بازی جوانمردانه و فیرپلی فیفا و یوفا محدود شود و ما تلاش داریم تا استاندردها را برآورده ساخته و پس از آن به کارهای دیگر بپردازیم."

آماندا در حالی این صحبت‌ها را مطرح کرده است که فروش این باشگاه به سعودی‌ها واکنش‌های منفی زیادی در پی داشته است و مخالفت‌ها هر روز بیشتر از قبل می‌شود.

مرتبط:

اعتراض باشگاه‌های انگلیسی به فروش باشگاه نیوکاسل
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر