21:41 20 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه منچسترسیتی در نظر دارد تا در زمستان مذاکرات با ارلینگ هالند ستاره دورتموند را آغاز کند و وی را در تابستان آینده به اتحاد بیاورد.

به گزارش اسپوتنیک، منچسترسیتی پس از جدایی سرخیو آگوئرو در تابستان گذشته، مهاجم نوک به خدمت نگرفت و مدیران این تیم از این اقدام شدیداً پشمان اند زیرا آمار گُلزنی تیم نسبت به گذشته پائین آمده است.

سران این تیم حالا و به درخواست پپ گواردیولا، به دنبال مهاجم نوک اند و ارلینگ هالند ستاره نروژی دورتموند، جدی‌ترین هدف سیتیزن‌ها در نقل‌وانتقالات خواهد بود.

براساس گزارش تایمز، هالند به دلیل زدن 68 گُل در 67 بازی برای دورتموند و سبک بازی مورد تحسین پپ و مدیران ارشد باشگاه سیتی قرار دارد و آن‌ها این بازیکن را حتی به هری کین که تابستان گذشته به دنبالش بودند، ترجیح می‌دهند.

از سویی هم جذب هالند در تابستان آِینده برای سیتی بسیار آسان خواهد بود زیرا در قرارداد او بند فسخ قرارداد 75 میلیون یورویی وجود دارد که سیتیزن‌ها با پرداخت آن می‌تواند فوق ستاره نروژی را به اتحاد بیاورند.

سیتی در حالی به جذب هالند آمادگی می‌گیرد که باشگاه‌های بزرگ دیگر چون بارسلونا، رئال مادرید، منچستریونایتد، پاریسن‌جرمن و لیورپول نیز به دنبال این بازیکن اند.

مرتبط:

راه کار جدید و مناسب رئال برای کهکشانی کردن هالند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر