06:49 18 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رونالدو کومان تصمیم دارد سیستم بازی تیمش را عوض کند و از 4 هافبک و 2 مهاجم در بازی‌های پیش‌رو استفاده کند.

به گزارش اسپوتنیک، پس از جدایی مسی از بارسلونا، خط حمله این تیم کارآیی لازم را نداشته و کاتالان‌ها در امر گُلزنی درخشش قابل قبولی نداشته اند.

در خط میانی اما کاتالان‌ها ستاره‌های زیادی دارند و اخیراً یک ستاره دیگر نیز از لاماسیا ظهور کرد و حالا به تعداد هافبک‌های این تیم افزون شده است.

هافبک تازه ظهور کرده، پابلو مارتینز پائز گاویرا ملقب به گابی با 17 سال سن است که با درخشش خودش توجه‌ها را به سمت خود جلب کرده است و با همین سن کم اخیراً برای تیم ملی اسپانیا دو بازی در لیگ ملت‌های اروپا نیز انجام داده است.

به دلیل بازی‌های خوب این بازیکن و همچنان حضور پدری، فرانکی‌ دی‌یونگ و بوسکتس، حالا احتمال تغییر سیستم بارسا از 3 هافبک به 4 هافبک متصور است تا همۀ این بازیکنان به صورت همزمان بازی کنند.

براساس گزارش اسپورت، رونالد کومان سرمربی بارسلونا، حضور پدری و گاوی به صورت همزمان در ترکیب را سازگار میدانند و در صورت لزوم احتمال تغییر سیستم بازی به 4 هافبک وجود دارد.

مدیران ورزشی بارسلونا نیز موافق چنین ایده‌ای هستند و نه تنها بازی همزمان آن‌ها را بدون مشکل ارزیابی می‌کنند، بلکه اطمینان دارند که با حضور این دو بازیکن در خط هافبک، پویایی به تیم بازمی‌گردد.

از سویی هم مدیران باشگاه برای این که بتوانند قراردادهای این دو بازیکن را تمدید کنند، باید رضایت آن‌ها را کسب و شرایط خوبی را به آن‌ها مهیا سازند.

 

مرتبط:

روزهای سخت و پرفشار ماه اکتبر در انتظار بارسا و کومان
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر