15:51 04 اگست 2020
کلوپ ویدیو
دریافت لینک کوتاه
0 178
ما را در دنبال کنید

در اینترنت نوار ویدیویی از اشاره عجیب رئیس جمهور امریکا منتشر شده است که در آن دونالد ترامپ با ژستی که معمولاً برای صدا زدن سگ ها استفاده می شود، همسر خود را صدا می کند.

به گزارش اسپوتنیک، در یوتیوب اخیرا فیلمی از دونالد ترامپ، رئیس جمهور امریکا منتشر شده است که در آن ترامپ از لیموزین بیرون می آید و با دستش چند بار بر پای خود می زند و با این کار همسرش ملانیا را صدا می کند.

ترامپ به همراه همسرش ملانیا از بیمارستان زخمی های تیراندازی دسته جمعی اخیر بازدید کردند که این تیراندازی ها در تاریخ 3 آگست در شهرهای ال پاسو (تگزاس) و دیتون (اوهایو) با اختلاف سیزده ساعت انجام شد و بر اثر آن 32 نفر جان باختند و حدود 60 نفر نیز زخمی شدند.

سال گذشته  نیزرئیس جمهور امریکا به دلیل اینکه ملانیا را در باران بدون چتری رها کرد، مورد تمسخر قرار گفت. خود ترامپ بر این باور است که برای همسرش ملانیا "بانوی اول" خیلی آسان نیست و با او ازدواج نموده.

 رئیس جمهور امریکا پس از این دو سفر، گزارش مفصلی از عکس و فیلم را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد و از قربانیان و خانواده های آنها در این زمان دشوار حمایت کرد، اما بسیاری از کاربران اینترنت با استناد به واکنش ترامپ از این حادثه (از لحظه فاجعه تا دیدار وی تقریباً یک هفته گذشته بود) از وی انتقاد نمودند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر

ویدئوهای دیگر