07:56 25 سپتمبر 2020
کلوپ ویدیو
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

این بمب که در مجموعه سلاح های با دقت بالا و نیمه اتوماتیک گلدن هورد (اردوی زرین) قرار گرفته است، "قوانین بازی" را تغییر خواهد داد.

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از Warthog، ایالات متحده با موفقیت آزمایش بمب جدید StormBreaker را انجام داد. به گفته توسعه دهندگان ، احتمال دارد این بمب حتی در تاریکی کامل اهداف متحرک را منهدم کند.

 براساس این گزارش، این بمب که در مجموعه سلاح های با دقت بالا و نیمه اتوماتیک گلدن هورد (اردوی زرین) قرار گرفته است، "قوانین بازی" را تغییر خواهد داد.

به گفته کارشناسان، این بمب با یک سیستم هدایت هوشمند مجهز است که می تواند از یک دوره معین منحرف شده، و به اهداف خود حمله کند.

آزمایشات این بمب در جون سال جاری آغاز شد، تکمیل ارزیابی قابلیت های StormBreaker باید تا پایان سال 2020 انجام شود. علاوه بر جنگنده‌های اف 15 ایگل، همچنین Super Hornet می تواند در بین دریافت کننده‌های این سلاح باشد.

در واقع در StormBreaker از دستاوردهای دهه 1980 استفاده شده است. بمب نامبرده به خودی خود می تواند اهداف از پیش انتخاب شده را با توجه به اولویت بندی انتخاب کند و به شما امکان می دهد مسیر هواپیماهای حامل را تنظیم کنید.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر

ویدئوهای دیگر