کلوپ ویدیو
دریافت لینک کوتاه
0 01
ما را در دنبال کنید

مرد هندی مبتلا به کرونا درحالی که کشورش با شیوع سریع ویروس کرونا درگیر است، تصمیم گرفت تا مراسم ازدواج خود را برگزار کند.

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از indianexpress این مراسم در راتلم، مادیا پرادش هند با اجازه دولت برگزار شد. عروس و داماد و بقیه اعضای خانواده که ماسک به صورت و لباس حفاظت شخصی ضد کرونا به تن داشتند با ذکر متون مذهبی شان، این مراسم عروسی را برگزار کردند.

به گفته شیام لعل، پدر داماد، پسرش چند روز پیش از عروسی به بیماری کرونا مبتلا شده بود اما علامتی نداشت. عروسی این زوج در حالی برگزار شده است که هند روز پنجشنبه رکورد جهانی دیگری را از میزان ابتلا به بیماری کرونا ثبت کرد.

کاربران زیادی این اتفاق را مورد نقد قرار دادند و آن را اشتباه محض می‌دانند. این کاربران عنوان می‌کنند بهتر بود مراسم ازدواج با تاخیر برگزار شود نه در شرایط کرونایی و بدتر از آن مبتلا بودن داماد به کرونا! آنها همچنین عنوان می‌کنند که خانواده عروس و داماد و همین‌طور دولت هند نباید اجازه برگزاری این مراسم را صادر می‌کرد. کاربرانی با کنایه و تمسخر عنوان می‌کنند شاید داماد احتمال داده است که از ویروس کرونا بمیرد به همین خاطر نخواسته آرزو به دل بماند. برخی از این کاربران هم برای تازه عروس دلسوزی کردند و از اینکه زندگی او با کرونا شروع شده است، با او همدردی کردند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر

ویدئوهای دیگر