ولگاگراد در حال آماده سازی مهمانخانه برای هواداران جام جهانی فوتبال «ماندیالا» استولگاگراد در حال آماده سازی مهمانخانه برای هواداران جام جهانی فوتبال «ماندیالا» است

ولگاگراد در حال آماده سازی مهمانخانه برای هواداران جام جهانی فوتبال «ماندیالا» است

© Sputnik / Vladimir Astapkovich © Sputnik / Konstantin Chalabov
1 / 2
ولگا گراد
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تا ماه مارچ در مرکز شهر ولگاگراد یک مهمانخانه برای رهنمایی هواداران مسابقات فوتبال جام جهانی آماده می شود.

به گزارش اسپوتنیک، اندری بوچاروف فرماندار ولگاگراد گفت، تا ماه مارچ در مرکز شهر ولگاگراد یک مهمانخانه برای رهنمایی هواداران مسابقات فوتبال جام جهانی 2018 آماده می شود و در این مهمانخانه برای گردشگران معلومات ارائه می گردد.

او افزود، در طبقه اول مرکز مهمانداری، شهر کودک و نواجوانان قرار خواهد داشت.

او درباره خدمات این مرکز چنین گفت، در این مرکز مهمانداری برای گردشگران و طرفداران خارجی تا پایان ماه جون یعنی تا پایان آخرین مسابقه ماندیالا این خدمات ارائه خواهد شد: خرید تکت برای مسابقات، دریافت هر گونه اطلاعات درباره برنامه بازی ها، درباره جشنواره ها و همچنین قوانین به خدمت گرفتن مترجم.

در همین حال رسانه های محلی به نقل از مقام های منطقه ای می نویسند: مرکز مهمانداری تاکنون در حال ساخت است و این محل برای مهمانان واقعا خدمات و اطلاعات مفیدی را درباره ولگاگراد ارائه خواهد کرد. در این مرکز مهمانداری تکت برای مسابقات، صفحه نمایش کاری با اطلاعات در مورد حمل و نقل عمومی، محل فروش و شارژ کارت های حمل و نقل شهری و همچنین اطلاعات درباره هوتل ها و شهرها ارائه خواهد شد.

برای اینکه هواداران فوتبال با یکدیگر درگیر نشوند، دروازه های ورودی و خروجی جداگانه در نظر گرفته شده است. 

مرتبط:

کار اعمار ورزشگاه ولگاگراد در روسیه تا ختم سال 2017 تکمیل می‌شود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر