03:04 24 نوامبر 2020
ورزش جهان
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

حبیب نورماگومدوف قهرمان سبک‌وزن مسابقات یواف‌سی، در مورد رابطه‌اش با رونالدو و علایق کودکی خود صحبت کرد و مدعی شد که در کودکی دوست داشت فوتبالیست شود.

به گزارش اسپوتنیک، حبیب نورماگومدوف قهرمان بلامنازع و بی شکست یو اف سی رابطه نزدیکی با رونالدو دارد و در بسیار از مصاحبه‌ها، دو طرف از هم‌دیگر به نیکویی یاد می‌کنند.

در آخرین مورد رونالدو در لایف انستاگرام به حبیب که شنبه شب در ابوظبی به مصاف جاستین گیجی خواهد رفت، آرزوی موفقیت کرد و با گفتن « انشأالله» از مبارز روس اعلام حمایت کرد.

حال حبیب در گفت‌و گو با سایت رسمی UFC از رونالدو تمجید کرده و می‌گوید که فوق‌ستاره پرتگالی سرشار از انرژی اس.

او در این مورد گفت:" رونالدو سرشار از انرژی درونی است. اشتیاق زیادی برای تمرین دارد و شخص باانگیزۀ است. نظم، سلامتی، رژیم غذایی و سایر چیزها در رونالدو با هم تناسب دارند".

مبارز روس در مورد علاقه‌اش به فوتبال نیز صحبت کرد و چنین گفت:" فوتبال را بیشتر از رقابت‌های MMA دوست دارم. از فوتبال خسته نمی‌شوم اما مبارزه در UFC مرا خسته می‌کند. می‌دانم چه بازیکنی کجا بازی کرده  و زمانی که تورنمنت‌های مختلفی برگزار می‌شد، می‌دانستم چه تیمی قهرمان شده و همچنین یک بازیکن در کدام پست بازی کرده است. وقتی کودک بودم، دوست داشتم فوتبالیست شوم. وارد زمین می‌شوی و نشان می‌دهی چقدر حرفه‌ای هستی".

مرتبط:

UFC 249؛ فرگوسن باخت تا جاستین حریف خبیب شود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر