14:20 15 جون 2021
ورزش جهان
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

بازیکنان تیم ملی برازیل که در اروپا بازی می کنند اعلام کرده اند که حاضر نیستند در کوپا آمریکا به میزبانی کشورشان شرکت کنند.

به گزارش اسپوتنیک، شرایط کرونا در کشور برازیل به شدت وخیم است و بازیکنان درک نمی کنند که چرا کشورشان باید میزبان رویدادی باشد که شدت شیوع را افزایش خواهد داد.

شب گذشته تیته سرمربی تیم ملی برزیل در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد که باید کاسمیرو کاپیتان این تیم و هافبک رئال مادرید او را همراهی می کرد اما این بار مربی به تنهایی به سوالات پاسخ داد.

بعد از اینکه میزبانی کوپا آمریکا از آجنتین و کلمبیا گرفته شد، برازیل برای میزبانی اقدام کرد اما حالا خبر رسیده که بازیکنان تیم ملی برزیل اعتصاب کرده اند.

بازیکنان شاغل در لیگ های اروپایی با توجه به شیوع کرونا در این کشور و قربانیان زیاد این ویروس اعلام کرده اند به اردوی تیم ملی برزیل اضافه نخواهند شد.

دقایقی قبل از این کنفرانس مطبوعاتی، خبری منتشر شد که بازیکنان برازیلی شاغل در اروپا خواستار جلسه ای اضطراری با رئیس فدراسیون فوتبال شده اند تا نظرشان در مورد عدم حضور در کوپا آمریکا را به گوش وی برسانند.

خود تیته در این باره گفت:«بازیکنان نظری مخالف را با مدیر در مورد میزبانی از مسابقات دارند. به همین خاطر کاپیتان ما کاسمیرو در این جا حضور ندارد.»

بولسونارو رئیس جمهور برزیل اصرار شدیدی به میزبانی از کوپا آمریکا داشت. بسیاری از فرماندارهای ایالات مختلف اجازه میزبانی از مسابقات را ندادند و در نهایت چهار شهر برازیلیا، ریو، گویانیا و کویابا برای میزبانی از کوپا آمریکا ابراز آمادگی کردند.

 

مرتبط:

رسمی: کوپا آمریکا در برزیل برگزار می‌شود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر