10:11 19 سپتمبر 2021
ورزش جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

در حالیکه گفته می‌شد جورجینیو واینالدوم در آینده‌های نزدیک راهی بارسلونا خواهد شد، اما تغییر مسیر این هافبک هالندی بارسا را از خرید او ناامید کرد.

به گزارش اسپوتنیک، جورجینیو واینالدوم، هافبک هالندی لیورپول در یک قدمی پیوستن به بارسلونا قرار داشت اما ناگهان پی‌اس‌جی با پیشنهاد مالی دو برابر بهتر وارد میدان شد  تا کاتالان ها از خرید وی دور شوند.

اکنون نشریه اسپانیایی «آ.اس» گزارش داده است که بارسلونا پس از انکه از خرید هافبک هالندی ناامید شد، در نظر دارد که لورنزو پلگرینی، هافبک ایتالیایی باشگاه رم را به خدمت بگیرد. در حقیقت هافبک ایتالیایی فصل خوبی در رم داشت که در 47 بازی رسمی 11 گل زد و 9 پاس گل داد.

پلگرینی تا کنون هفده بازی در تیم ملی ایتالیا داشته است که با پیراهن آتزوری دو گل زده است هر چند که در بازی دوستانه اخیر مقابل جمهوری چک حضور نداشت. قرارداد پلگرینی با رم سال آینده به پایان می رسد و به همین خاطر خرید وی توسط بارسلونا چندان مشکل نیست.

در واقع کاتالان ها شاید تصمیم بگیرند که برخی از بازیکنان خود را وارد این انتقال کنند هر چند که مشخص نیست که آیا مورینیو اجازه جدایی این هافبک را خواهد داد یا نه.

 

 

مرتبط:

هشدار به بارسا در خصوص واینالدوم؛ پی اس جی به صحنه وارد شد
نماینده واینالدوم در پاریس؛ تأیید پارک د پرنس به جای نیوکمپ؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر