18:57 16 نوامبر 2018
شمارش معکوس: پوره یک هزار روز تا آغاز جام جهانی فوتبال در روسیه باقی مانده است

شمارش معکوس: پوره یک هزار روز تا آغاز جام جهانی فوتبال در روسیه باقی مانده است

© Sputnik / Vladimir Astapkovich
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0

هزار روز تا جام جهانی فوتبال در روسیه باقی مانده است

مسابقات جام جهانی فوتبال در سال 2018 برای نخستین بار در طول تاریخ در روسیه برگزار می شود. این مسابقات از روز 14 جون تا 15 جولای در شهرهای مسکو، کالینین گراد، سانکت پتیربورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود، سامارا، سارانسک، روستوف کرانه دریای دون، سوچی، ایکاترینبورگ انجام خواهند شد.

امروز روزشماری تا افتتاح مسابقات جام جهانی فوتبال در روسیه آغاز می شود و به گزارش کرملن، در این رابطه ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در یک برنامه ارتباط مستقیم تلویزیونی به اعضای طرح "1000 روز تا برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال در روسیه" به گفتگو خواهد پرداخت. همچنین در مسکو مراسم راه اندازی شمارش معکوس تا زمان آغاز افتتاح مسابقات جام جهانی فوتبال در روسیه برگزارمی شود که با انجام مسابقه ای در استادیوم "لوژنیکی" مسکو در روز 14 جون افتتاح خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری روسی "تاس" ، بیش از 45 هزار نفر در مراسم جشن "1000 روز تا برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال در روسیه" در 33 شهر روسیه شرکت خواهند کرد. به گزارش دفتر مطبوعاتی کمیته سازمانی جام جهانی فوتبال 2018، به جلب افراد داوطلب برای سازماندهی مسابقات توجه خاصی مبذول شده و خواستاران می توانند درخواست های خود را در سه ماه دوم سال آینده میلادی ارسال کنند.
در همین حال متخصصان فیفا از تاسیسات ورزشی آماده شده برای بزرگترین رویداد دنیای فوتبال در سال 2018 بازدید می کنند. دیروز کولین سمیت، مدیر فیفا در یک کنفرانس مطبوعاتی در مسکو تدارکات روسیه برای برگزاری جام جهانی فوتبال را عالی ارزیابی کرد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک