13:15 25 سپتمبر 2018
دمیتری میدویدیف

میدویدیف راجع به عملیات در سوریه: ما از روسیه در برابر تهدید تروریزم دفاع میکنیم

© Sputnik / Mikhail Klimentiyev
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0

عملیات نیروی هوایی روسیه در سوریه

دمیتری میدویدیف صدراعظم روسیه اعلام داشت که عملیات نیروی هوایی — فضایی روسیه در سوریه متوجه دفاع از مردم روسیه از تهدید تروریزم می باشد.

میدویدیف در مصاحبه که بخش ان در روز شنبه از طریق چینل تلویزیونی «روسیه — 24» نشان داده شد، گفت: " ما مخارج کم دفاعی نداریم، این مخارج با درنظرداشت وضع کنونی در کشور ما و همچنان تغیرشکل نیروهای مسلح ما برحق می باشند. این ماده های مخارج کاملاً هم برای اجرای وظایف جداگانه نظامی و هم برای ان وظیفه که در حال حاضر نیرئهای مسلح روسیه در لحظه کنونی در سوریه تحقق می بخشند، کافی می باشند.

میدویدیف اظهار داشت: " ما از مردم روسیه در برابر تهدید تروریزم دفاع میکنیم، به خاطریکه این کار بهتر است در خارج انجام داد، تا با تروریزم در داخل کشور مبارزه کرد". صدراعظم افزود که روسیه " با تاسف، تجربه بسیار سنگین مبارزه با تروریزم دارد".

روسیه از روز چهارشنبه وارداوردن ضربات هوایی بر تاسیسات « دولت اسلامی» در سوریه اغاز کرد. طبق معلومات وزارت دفاع، طی دو روز نیروی هوایی روسیه کارخانه تولید مواد منفجره، محل قومانده تروریستان، دیپوهای مهمات — مجموعاً بیش از ده هدف، از بین برده است. اهداف به اساس معلومات کشف روسیه و سوریه، منجمله کشف هوایی، انتخاب میشوند.

ریاض حداد سفیر سوریه در روسیه قبلاً تائید کرده بود که ضربات فقط بر گروه های مسلح تروریستی وارد میشوند، نه بر اپوزیسون یا مردم ملکی. به گفته سفیر، اردوی سوریه کاردینات دقیق تروریستان در اختیار دارد.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک