00:08 23 مارچ 2018
  فکر مصنوعی روبوت

  سیستم فکری مصنوعی را در روسیه موفقانه آزمایش کردند

  © Fotolia/ Jim
  جهان
  دریافت لینک کوتاه
  0 0 0

  زمایس موفقانه سیستم فکری مصنوعی در روسیه

  آزمایشات مجتمع پروگرامی "اونیکوم" برای اداره گروپ روبوت ها خاتمه یافته  و سیستم به سفارش دهنده تحویل داده شده است. در این باره سرگی سکوکوف معاون کارپوریشن سامان الات سازی متحد مجتمع نظامی — صنعتی شامل در "روستیخ" به خبرگزاری «ریا نووستی» خبر داد.

  سکوکوف گفت: " این اولین سیستم به این سطح در روسیه می باشد که آزمایشات را موفقانمه سپری نموده و برای استفاده سفارش دهنده دولتی اماده شناخته شده است. مجتمع پروگرامی آزمایشات کمیسیون وزارت صنایع و تجارت روسیه را موفقانه سپری نموده و به سفارش دهنده تحویل داده شده است. در حال حاضر مساله بکاربرد تخنالوژی در نمونه های واقعی روبوت تخنیک — هم ملکی و هم نظامی — منجمله در طیارات بی پیلوت بررسی میشود".

  به قول نماینده مجتمع نظامی — صنعتی، مجتمه پروگرامی «اونیکوم» به ماشین الات امکانات فکری میدهد و به انها امکان حل مسایل صلح امیز و محاربوی — بصورت جداگانه یا در ترکیب گروپ — بدون شرکت انسان فراهم می سازد. اداره در حدود ده مجتمع روبوت تخنیک در بحر و هوا تحقق یابد.

  طراحان میگویند، سیستم مستثنی ساختن کامل انسان را اجازه میدهد. مجتمع های روبوتی میتوانند نقش ها را بصورت مستقلانه در بین گروپ تقسیم نماید و از صفوف خود «کلانتر» را برگزیند و روبوت های از کارافتاده را تعویض کند، مواضع بهتر اتخاذ کنند و جستجوی اهداف را تحقق بخشد و از ادارکننده اجازه از بین بردن هدف و یا نابودسازی هدف بصورت اتوماتیک درخواست کند.    

  قوانین اظهار نظر بحث
  نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک