02:26 21 سپتمبر 2018
قوای هوایی  سوریه  در دو روز  150 مراکز تروریستها را از بین بردند

قوای هوایی سوریه در دو روز 150 مراکز تروریستها را از بین بردند

© Sputnik / Dmitry Vinogradov
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0

برید جنرال علی مایحوب نماینده اردوی سوریه اعلام کرد که نیرو های هوایی سوریه 75 پروازجنگی را اجرا نموده و150 مراکزتروریستان رااز بین برده اند. به نقل از سخنان برید جنرال مینویسد. RIAآژانس خبری روسیه

در دو روز گذشته, نیروهای هوایی سوریه 75 پرواز جنگی نموده و 150 هدف آنها,مراکزتروریستان,و محل قومانده آنها, در مرکز و جنوب کشور بود. سربازان سوریه, جنگجویان را در حومه دمشق و همچنان در ولایات لاذقیه, حلب, و درعا سرنگون کردند. در حومه دمشق راه " هاراستی جنوبی" را آزاد کردند و یکتعداد راه های ولایات حمس و حامه را پاکسازی کردند.
او گفت که تلاشهای نیرو های ما, در مبارزه علیه گروه " دولت اسلامی " و "جبهات النصر" در مناطق شمال و شرق ولایت حمس تمرکز یافته و بر موقعیتها و سنگرهای شورشیان در حومس و همچنان در بخشهای راه های پلمیر —محین ضربات وارد کرده که از اثر آن ده ها تروریست از بین رفته. قسمیکه مشخص گردیده در درگیریهای اطراف حومس 15 تروریست را از بین بردند.
با همکاری نیرو های هوایی روسیه و دفاع شبه نظامیان مردمی, نظامیان مناطق مسکونی را در شمال ولایت حلب و لاذقیه آزاد میسازند. درجنوب- غرب شهر حلب خط دفاع داعش شکست خورده ودر حدود دو ونیم کیلومتر مربع — مرکز ال- موکاحلی, قریه حمسین و مناطق مرتفع آن منطقه تصرف گردیده. نیرو های هوایی 15 عراد ه جات تروریستان را از بین بردند.
بعد از دو سال محاصره, میدان هوایی " کویریس" حومه حلب آزاد گردید. در عملیات نیرو های هوایی روسیه سه مرکز قومانده شورشیان از بین برده شده.
در شمال شرق ولایت" لاذقیه" ارتش ما به عملیات خود در مناطق کوهی ادامه میدهند و یکتعداد ارتفاعات را تصرف نمودند و سنگر ها و نقطه های آتشی جنگجویان را از بین بردند.

بریدجنرال علی مایحوب گفت:
در 11 نومبر حملات شورشیان در میدان هوایی " دایر —از —زور " که در ولایت بنام "بلندی سوریه " موقعیت دارد دفع گردید و ده ها تروریست از پا در آورده شد. گارنیزیون دفاع میدان هوایی " دایر —از —زور "تلاش عبور تروریستان را از جناح شرقی میدان هوایی ممانعت نموده ده ها تروریست و ده موتر مجهز با ماشیندار را از بین بردند. حملات در ناحیه شهر "درعا " در جنوب کشور در حال توسعه است: محل قومانده و چندین وسایل تخنیکی تروریستان از بین برده شده.

 

مرتبط:

واپس گرفتن میدان هوای مرج السطان سوریه
حل بحران سوریه بدون سوریای ها
حملات نابود کننده قوای هوائی سوریه بر ترورستها
تاکید امریکا بر انجام عملیات نظامی زمینی در سوریه
دونالد ترامپ: چطور امکان دارد از عملیات هوایی روسیه در سوریه حمایت نکرد
زمان ختم عملیات هوائی روسیه در سوریه
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک