01:03 22 جنوری 2018
  کشتی راکتی زیلیونی دول نیروهای بحری روسیه

  بحریه بحیره سیاه به زودی توانایی نابودسازی تا 200 هدف با یک ضربه راکت «کالیبر» خواهد داشت

  © Sputnik/ Max Vetrov
  جهان
  دریافت لینک کوتاه
  0 0 0

  ارسال تسلیحات نو و عصری به بحریه بحیره سیاه روسیه

  به بحریه بحیره سیاه روسیه جدیدترین کشتی های کوچک راکتی، قایق های مودلی، تحت البحری ها و فریگات ها که همه آنها با راکت های بالدار «کالیبر» تجهیز شده، ارسال میشوند. در این باره در روز سه شنبه یک منبع در قرارگاه عمومی نیروهای بحری روسیه خبر داد.
  منبع آژانس تدقیق ساخت:" اگر پلان های ارسال جدیدترین کشتی ها به بحریه بحیره سیاه روسیه اجرا گردند، بحریه بحیره سیاه توانایی نابودسازی تا 200 هدف دشمن بالقوه با یک ضربه راکت «کالیبر» خواهد داشت.
  او یاداوری نمود که در این روزها جدیدترین کشتی کوچک راکتی موسوم به «زیلینی دول» برای اولین بار برای کشتی های این سلسله به خدمت محاربوی در ترکیب در ترکیب قطعه دایمی نیروهای بحری سوریه در بحیره مدیترانه در نزدیک سواحل سوریه گماشته شد.
  موصوف گفت:"قبلاً سه کشتی از این سلسله از جمله ترکیب بحریه بحیره کسپین دو بار با راکت های «کالیبر — ان ک» بر اهداف گروه تروریستی «دولت اسلامی» در سوریه ضربات وارد ساخته بودند".
  منبع آژانس گفت:"حالا در ترکیب محاربوی بحریه بحیره سیاه دو کشتی کوچک راکتی پروژه 21631 وجود دارند و در پلان ها حد اقل 4 کشتی دیگر شامل اند که این — 48 راکت «کالیبر — ان ک» در یک ضربه می باشند".

  قوانین اظهار نظر بحث
  نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک