15:05 20 سپتمبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پس از انتشار خبری روز شنبه در سایت The Washington Post ،رسانه ها توجه خود را روی این واقعیت که «دولت اسلامی» از سایت های اجتماعی برای تجارت جنسی به شکل آنلاین استفاده می کند.

به طور خاص سایت خبری امریکایی به این واقعیت اشاره می کند که در 20 ماه می شبه نظامی داعش به نام ابو اسد آلمانی دو عکس زن جوان را برای فروش منتشر کرد. با انتشار اولین عکس او چنین نوشت "خدمت همه برادران، قیمت این برده 8000 هزار دالر می باشد". بعد از چند ساعت دوباره یک عکس دختری دیگری در این صفحه انتشار شد و نوشت این هم برده دیگر به قیمت 8000 هزار دالر می باشد.

اداره فیس بوک این تصاویر را به زودی پس از انتشار آنها حذف کرد. اما موسسه Middle East Media Research Institute-MEMRI در این زمان توانست از این صفحه کاپی برداری کند. در مجموع جنگجویان داعش سعی می کنند که از طریق انترنت صدها برده جنسی را به فروش برسانند. آنها می توانند به شکل آزادانه یا باز و یا به شکل بسته و تنها از طریق صحبت این کار را کنند.

با توجه به خدمات ویژه ابواسد آلمانی که یک شهروند آلمانی می باشد و در کنار داعش در سوریه به جنگ مصروف است. او با استفاده از صفحه اجتماعی خود برای جذب سرمایه و پشتیبانی از داعش این کار را انجام داد.

مرتبط:

ارتش عراق وارد شهر الفلوجه شدند که در دست داعش است
سرکرده گروه تروریستی داعش در شهر فلوجه عراق کشته شده است
ساکنان شمال شرق افغانستان به دلیل تهدید داعش خانه های خود را ترک می کنند
والی داعش در دیرالزور کشته شد
حملات خونین ترویستی داعش در سوریه
برچسب ها
دولت اسلامی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر