18:02 19 جنوری 2018

  قتل عام در جاپان: مجرم می خواستم جهان را زا معلولان رها بسازم

  © REUTERS/ Kyodo
  جهان
  دریافت لینک کوتاه
  0 0 0

  در یک حمله که بالای خانه شبانه روزی معلولان در شهر ساگامیهارا جاپان توسط چاقو یک نفر انجام داد، دست کم 19 نفر کشته و بیش از 20 نفر زخم برداشتند. وضعیت بیشتر زخمیان در حالت وخیم قرار دارد. مجرم شناسای شده است. ساتوشی یوماتسو 26 ساله کارمند پیشین این مجموعه است. او پس از قتل عام خود را به پولیس تسلیم کرده است.

  ساتوشی یوماتسو 26 ساله به مدت سه سال در این جا کرده است و بعد از بیرون کردن او از این جا او بسیار رنج می برد و به همین خاطر او خواست تمام معلولان این جا را بکشد و جهان را از دست معلولان رهایی بخشد. او پس از قتل عام در خانه معلولان سوار موتر خود می شود و به اداره پولیس میاید و می گوید که من این کار را کرده ام. این مرد جوان که تمام لباس اش خون پر بود با خود یک خریطه پر از اسلحه سرد را هم حمل می کرد.

  مجرم در ساعت 2:30 شب بدون اینکه هشت نگهبان و کارمندان این خانه شبانه روزی معلولان متوجه شود داخل این مجموعه می شود و تنها زنگ خطر زمانی به صدا در میاید که یوماتسو همه را به سادگی و بدون مقاومت کشته بود و هدف او کشتن بیشتر این معلولان بوده است. در نتیجه کسانیکه تا هنوز زنده مانده اند در حالت بسیار بد و جدی قرار دارند.

  مرتبط:

  خرس در جاپان چهار نفر را کشت
  قوانین اظهار نظر بحث
  نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک