22:22 18 جنوری 2018
  US Republican presidential candidate Donald Trump accepts the nomination on the last day of the Republican National Convention on July 21, 2016, in Cleveland, Ohio.

  برادر اندر اوباما از ترامپ پشتیبانی خود را اعلام کرد

  © AFP 2018/ Jim WATSON
  جهان
  دریافت لینک کوتاه
  0 10

  به گزارش روزنامه اطلاعات به نقل از ایسنا: برادر ناتنی رئیس جمهوری امریکا با ابراز ناامیدی از عملکرد برادرش در دوره ریاست جمهوری به ویژه در خصوص پرونده لیبی، اعلام کرد که در انتخابات ریاست جمهوری 2016 به ترامپ رای می‌دهد.

  اگرچه باراک اوباما، رئیس جمهوری امریکا تاکید کرده که در انتخابات ریاست جمهوری 2016 از هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات‌ها پشتیبانی می‌کند و به نظرش کلینتون بهترین گزینه برای ریاست جمهوری است، اما به نظر می‌رسد که خانواده‌اش انتخاب اوباما را درست نمی‌دانند. «مالک ابونجو روی اوباما» 58 ساله، برادر کنیایی باراک اوباما که مدت‌ها خودش را به عنوان یک دموکرات معرفی می‌کرد نسبت به نحوه عملکرد دولت برادرش ناامید شده و همین امر سبب شد تا وی حزبش را تغییر دهد. وی در مصاحبه با روزنامه "نیویورک پست" گفت: من دونالد ترامپ، نامزد جمهوریخواهان را دوست دارم؛ چرا که حرف‌هایش از دل بر می‌آید. مالک اوباما افزود: من همچنین از اقدامات واشنگتن که منجر به مرگ معمر قذافی، رهبر سابق لیبی شد، بسیار نا امید شدم.    

  مرتبط:

  ترامپ: جنگ با داعش در اولویتم است نه با اسد
  دونالد ترامپ از سرکوب شورش توسط اردوغان در ترکیه پشتیبانی کرد
  دونالد ترامپ، هیلاری کلینتون را متهم به ایجاد داعش کرد
  قوانین اظهار نظر بحث
  نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک