13:20 20 جنوری 2018
  Russian Foreign Minister Sergei Lavrov

  سرگئی لاوروف گفت، غرب در تلاش است تا تقصیر شکست های خود در اکراین را به گردن روسیه بیاندازد

  © Sputnik/ Grigoriy Sisoev
  جهان
  دریافت لینک کوتاه
  0 10

  سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه گفت، غرب در تلاش است تا تقصیر شکست سیاست های خود در اکراین را به گردن روسیه بیاندازد.

  لاوروف گفت:- "زمانیکه در اروپا مخصوصا در اکراین بی ثباتی به وجود میاید، غرب تلاش می کند که تقصیر را به گردن روسیه بیاندازد".

  به گفته ای وی حالا:- "فلسفه متکبر غرب بر مبنای قانون نهایی هلسینکی، سیاست گسترش ناتو به شرق و پیشرقت مرزهای این قاره با تمام هزینه ها می باشد".

  او گفت:- "امروز پیوند های روسیه و آلمان در یک مرحله دشواری قرار دارد و من فکر می کنم این سخت ترین مرحله پس از آن زمانی می باشد که ما با آلمان تصمیم گرفتیم که با هم در مشکلات هم پیمان و متحد باشیم".

  این وضعیت به نظر وزیر، "در جریان بحران اکراین که این کشور به مشکلات دچار شد آشکار شد، اما این مشکلات بوده و در جریان مدت زیادی انباشه شده بود، تنها در این زمان کشورهای اروپای آن را آشکار کردند".

  لاوروف گفت:- "متاسفانه طرح های متعدد ما را که برای هماهنگ کردن اصول حقوقی بین المللی، برابری و امنیت در منطقه یورو آتلانتیک ارائه داده بودیم بسیاری از اعضای ناتو رد کردند و آنها همچنان در این روزها دیده  می شود که این را نادیده می گیرند".

  مرتبط:

  لاوروف - غرب از استانداردهای دوگانه در ارزیابی از وضعیت انسانی در سوریه و یمن استفاده می کند
  سرگئی لاوروف: داعش می خواهد یک خلافت از لیسبون تا پاکستان ایجاد کند
  لاوروف: مسکو روابط با کوریایی جنوبی را در یک سطح جدید در نظر دارد
  قوانین اظهار نظر بحث
  نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک