18:18 19 جولای 2018
حلقه ازدواج

یک زن امریکایی پس از طلاق پسرش با دخترش ازدواج کرد

© Fotolia / J. Mihatsch
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0

روزنامه ایندپیندینت می نویسد، در ایالت اوکلاهما ایالات متحده امریکا یک مادر و دختر را به جرم ازوداج با محارم به دادگاه آورده است. این زنان از نزدیکی جنسی انکار می کنند اما توضیح میدهند که چرا ازدواج کرده اند.

پولیس در باره این جرم پس از آن آگاهی پیدا کرد که زن بزرگتر پاتریسیا این اسپین در سال 2008 با پسرش ازدواج کرد و این جوان پس از 15 ماه اسناد خود را برای درخواست طلاق تحویل دادگاه کرد و پس از چند سال در ماه مارچ 2016 اسپین بزرگتر خواهان ازدواج با دختر خود میستی ویلویت دون اسپین شد.

پاتریسیا 43 ساله در دادگاه شهر استفنز گفته است، او آگاهی در این باره نداشته است که این کار آنها خلاف قانون می باشد. دادگاه در حال حاضر او را محروم از نگهداری سه فرزندش نموده است و پرورش و نگهداری آنها را به دوش مادرکلان و پدرکلان شان سپرده است. پاتریسیا بدین باور بوده است که چون او نظر به اسناد مادر میستی ویلویت شمرده نمی شود بنا ازدوج آنها مشروع می باشد.

این روزنامه می نویسد، برای این زنان دشوار بود که در دادگاه توضیح بدهند که چرا آنها رو به ازدواج خانواگی آورده اند و می خواهند این کار را انجام بدهند. اما در ار ارتباط به روابط جنسی هردوی آنها این عمل را انکار می کنند و می گویند که بین آنها روبط جنسی نبوده است.

مرتبط:

در افغانستان بیشتر از سی درصد زنان قبل از وقت ازدواج می‌کنند
داعش: سن شرعی ازدواج زنان از 9 سال فراتر نباشد
مرد 42 ساله که با دختر 6 ساله ازدواج کرده بود توسط دادگاه ولایت غور به 7 سال زندان محکوم شد
ازدواج پیر مرد عرب با دختر خورد سال
ازدواج دو همجنسگرای کاخ سفید
دختران زیبا رو در گرو ازدواج سیاحتی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک