04:23 24 جنوری 2018
  Republican presidential candidate Donald Trump, left, stands with Democratic presidential candidate Hillary Clinton before the first presidential debate at Hofstra University, Monday, Sept. 26, 2016, in Hempstead, N.Y.

  امریکایی ها باید بین یک دروغگو و یک دیوانه یکی را انتخاب کنند

  © AP Photo/ Evan Vucci
  جهان
  دریافت لینک کوتاه
  0 20

  الیور استون کارگردان امریکایی در مصاحبه ای اعلام کرد رای دهندگان امریکایی در برابر انتخاب بین کلینتون «دروغگو» و ترامپ «دیوانه» قرار گرفته اند.

  به گزارش تابناک به نقل از خبرگزاری فرانسه، الیور استون کارگردان امریکایی در مصاحبه ای با تلویزیون سوئیس اعلام کرد رای دهندگان امریکایی در برابر انتخاب غیر ممکن بین هیلاری کلینتون« دروغگو »و دونالد ترامپ« دیوانه» قرار گرفته اند.
  این کارگردان امریکایی در گفت و گو با شبکه تلویزیونی آر تی اس در چند ساعت مانده به نخستین مناظره تلویزیونی که بین نامزد دموکرات ها در برابر رقیب جمهوریخواه صورت گرفت، گفته است:- " مردم هیلاری کلینتون را دوست ندارند. آنها می دانند که او دروغ می گوید و نقش بازی می کند".
  وی با خطرناک خواندن دونالد ترامپ گفته است:- "ما  بین چکش و سندان قرار گرفته ایم". به گفته این کارگردان، مردم باید انتظار داشته باشند که کلینتون هم در قبال سوریه و هم در قبال روسیه بسیار تهاجمی تر از باراک اوباما باشد.
  الیور استون همچنین به ویژه با اشاره به رفتار هیلاری کلینتون در پشتیبانی از مداخله در لیبی و عراق گفته است، محرک های شبیه به محرک های مارگارت تاچر نخست وزیر اسبق انگلیس کلینتون را هدایت می کند.

  الیور استون درباره دونالد ترامپ گفته است، او « جذاب » است و  قدرت آن را دارد کارهایی  کند که نمایش تلویزیونی خوبی برایش داشته باشد اما هوشدار داد او فردی دیوانه است.

  مرتبط:

  هیلاری کلینتون از باراک اوباما سخت متنفر است
  مجری تلویزیون امریکایی به اشتباه گفت که کلینتون مرده است
  آیا کلینتون به علت بیماری ذات الریه انتخابات را ترک می کند؟
  ترامپ به نتانیاهو وعده داد که اورشلیم را به عنوان پایتخت اسرائیل به رسمیت خواهد شناخت
  ترامپ به هیچ وجه لیاقت ریاست جمهوری را ندارد
  ترامپ دستیاران خود را از صحبت در باره صحت کلینتون منع کرد + ویدیو
  هیلاری کلینتون از طرفداران ترامپ به خاطر اظهارات تند خود معذرت خواست
  ترامپ وعده کرد که داعش را در 30 روز نابود می کنم
  قوانین اظهار نظر بحث
  نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک